Çukur’da Azer ve Karaca Aşkı mı Başlıyor?

Çukur’da Azer ve Karaca Aşkı mı Başlıyor?

Yazar: Emre Çukur

Çukur’da Akın’ın uyuşturucu ürettiği ve sattığı ortaya çıkmıştır. Yamaç, Akın’ı gözünü kırpmadan Çukur’dan kovmuştur. Akın Çukur’dan çıkmıştır ama bu sefer daha da sivrilmiştir. Çukur’da 4 Kasım 7.bölümde neler olacak, Çukur 28 Kasım 6. Bölüm Full izle

Çukur’da 4 kasım 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta da büyük gelişmeler yaşanacak. Aslında hepsinden daha önemlisi Azer ve Karaca aşkının bu bölümde temelleri atılacak. Sosyal medyada da bununla ilgili pek çok paylaşım yapıldı. bildiğiniz gibi Azer Victor’un mallarını yaptırmaktaydı.

Bu mallar Akın tarafından yapılırken KAraca ve diğer kızlar bu malları ortadan kaldırır. Yerlerine de boncuk koymuşlardır. Azer ise Victor’u öldürmüştür. Ancak bu mallar Victor’un değil başka birilerinindir. İşte o birileri Azer’den uyuşturucunun maddi karşılığı olan 2 milyon doları istemektedirler. Azer ise uyuşturucuyu bulmak için Karaca’yı alıp evine getirmiştir.

tıkla>>> Çukur Fatih Kim, Victor’un Adamı kim?

Çukur 4 kasım pazartesi günkü önizleme fragmanında Azer ile Karaca’nın sahnesi ilgi çekti. Zaten daha dizi bitmeden fanlar bilgi almışlarki Azer ve Karaca ile ilgili paylaşımlar başlamıştır. İşte o paylaşımlardan birisi. Azer ve Karaca için yapılan kliplerden birisi. Sizce bu ikili birbirlerine yakışıyorlar mı? Tabi şu ayrıntıyı da kaçırmamak lazım. Yamaç, Azer’in kardeşini öldürdü. Karaca’da Azer’e eş olarak bu kavganın diyeti olabilir.

Etiketler: azer karacaya aşık mı olacak çukur azer kraca aşkı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL