Çukur’da Halil Kim? Vartolu’nun Yanında ki Halil Kim?

Çukur 2. Sezona bomba gibi başladı. Koçovalıların hapisteki abisi Cumali’nin hapisten çıkmasıyla izleyenleri iyice heyecanlandıran çukurda neler oluyor? Vartolu’nun yanına gelen deli rolündeki Halil kim? Diziye neden girdi?

Çukurda deli rolünde oynayan Halil’in gerçek adı Sermet Yeşil. Vartolu’nun yanında ki Halil geçmiş sezon da Çukurda yoktu. 2. Sezon ile birlikte Çukura katılan Halil dizi de kalıcı olacak mı hep birlikte göreceğiz.

Çukur da Halil rolünü canlandıran Sermet Yeşil Aliçonun komutanı ya da Çukur ailesine yapılan saldırıda aileyi kurtaran adam olabilir. Dizi de hepimizin gördüğü gibi saldırıdan hemen hemen herkes kurtulmuş görünüyor.

İdris baba ve karısınında yaşadığı ortaya çıktı. Bu konuda Çukur ile ilgili yaptığımız diğer haberde doğru tahminde bulunmuştuk . İdris baba, eski mesleği olan pazarcılığa devam etmeye başladı. Emmi ile birlikte pazarda sebze satmaya başlayan İdris babanın yanında, Paşa görünmüyor.

İdris baba tekrardan Çukura dönecek mi yoksa işi oğullarına mı bırakacak ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz. Pazarda emmiye kitap veren öğretmen de çukur dizisine yeni gelenlerden. Öğretmen emmiye üç silahşörler kitabını verdi. Bu kitap emmiye, kendisi ve İdris baba ile Paşayı hatırlattı. Sonun da ölmüyorlar diye öğretmene bir soru sordu. Bu da demek oluyor ki Paşa da ölmedi. Paşa ilerleyen bölümler de ortaya çıkacaktır.

Yama ile Cumali bu bölümde anlaştılar. Cumali kardeşi Yamaç’ın sözünü ne kadar dinleyecek? Yamaç’ın fikirlerine ne kadar susacak ? Cumali ve Yamaç birbirinden çok farklı yapıdalar. Cumali aklını kullanmadan herkesi öldürmek isterken, Yamaç her zaman ki gibi aklını kullanarak hareket ediyor.

Çukur da Karakuzuların işi tekrardan Vartoluya düşecek. Bulgarların, Vartolunun yaptığı malları beğenmesi sebebiyle Vartoluya tekrardan ihtiyaç duyacaklar. Siz değerli takipçilerimizin yorumlarını da bu haberimizin altında bekliyoruz. Çukur hakkında tüm soruları sitemizden takip edebilirsiniz.