Çukur’da ki Büyük Sır ne? Meliha Emmi’ye Ne Dedi?

Çukur’da ki Büyük Sır ne? Meliha Emmi’ye Ne Dedi?

Yazar: Emre Çukur

Çukur dizisinde büyük sır açığa çıkacak mı? 2 kişinin bildiği ve İdris’in ölüm ile sadece Meliha’nın bildiği büyük sır ne. Bu öyle bir sır ki Meliha tek başına bu sırrı taşıyamaz ve Emmi’ye söylemek için cezaevine gider? Meliha, Emmi’ye ne söyledi? Büyük sır ne?

Çukur dizisi 21 Ekim pazartesi yayınlanan 3.sezon 5.bölümde büyük bir gelişme yaşandı. Yamaç Çukur’a geri gelmiş ve bu ggelişme tüm Çukur‘de sevinçle karşılanmıştır. Çukur’da bazı şeyler rayına giremektedir. Yamaç artık hem Çukur’a hem de ailesine sahip çıkmak için geri gelmiştir.

Yamaç gelir gelmez de harekete başlamış ve ilk olarak Çizgili Kenan’dan intikam alır. Şenal’dan yardım da isteyen Yamaç bir hamle daha yapar ve hem Çukur’a hem de Şenol’a yeni bir geçim kapısı açmıştır. Hapishane de de işler rayına girmektedir. Selim yeniden kardeşlerinin yanına gider. Vartolu hapishanedeki sisteme baş kaldırır.

Efsun ise Yamaç’ın yaşadığını öğrenmiştir ve ondan gerçekleri öğrenmek için harekete geçer. Tabi babaannesi ise tetikdedir ve Efsun’un gerçekleri öğrenmesini engellemek için yola koyulur. Çukur süsü verilen kişileri Efsun’a saldırmak için göndermiştir. Ancak herşeyden daha büyük bir gelişme ise Emmi ile Meliha arasında yaşanmıştır.

Meliha hapishaneye Emmi’yi görmek için gitmiştir. İdris ile Meliha arasında büyük bir sır gibi saklanan bu bilgiyi Meliha, Emmi’ye söylemek için hapishaneye gitmiştir. Meliha, Emmi’ye bu belki de son görüşmemiz der. Büyük ihtimal Meliha tehlike altındadır ve sadece kendisinin bildiği bu sırrı birisi ile paylaşmak istemiştir. İşte Meliha ile Emmi arasında geçen o konuşma…. Biz hemen asıl konuya dönelim. Meliha Emmi’ye ne dedi?

Meliha’nın konuşmasında aslında bazı satır araları vardı. Meliha Emmi’ye ne dedi? İdris ile Meliha biliyor. Meliha 1belki son defa görüşüyoruz” diyor. Sanki Meliha tehlike altında ve öleceğini biliyor. Ölmeden önce de bunu en yakındanlardan birisine söylemek ister. Büyük sır nedir? İşte tahminler…

Efsun, İdris’in kızıdır. Başka bir iddiaya göre Baykal ile İdris kardeştir. Ancak bu iddia pek mantıklı gelmiyor. Çünkü eski dost olan Emmi ile İdris arasında böyle bir sırrın olması hiç doğru olmaz. Emmi, İdris’i eskiden beri tanıdığı için İdris’in bir kardeşi olduğunu bilmesi gerekir. Diğer taraftan ilginç fikirlerde gelmiyor değil.

Sosyal medya şuan bu soru ile çalkalanıyor. Tabi espirili tahminler de var. İşte onlardan bazıları; “tüm Çukur İdris’in oğlu” “İdris, Çukur’un üzerine kredi çekmiş, kesin” “medet vartolunun oğlu” 🙂  VE daha niceleri. Sizce Meliha, Emmi’ye ne dedi? Yorumlarınızı bekliyoruz…

 

Etiketler: çukurdaki büyük sır ne meliha emmiye ne dedi melihanın bildiği büyük sır ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL