Çukur’da Nehir Karakteri İstihbaratcı mı, Yamaç İle Karşılaşması Tesadüf mü?

Çukur’da Nehir Karakteri İstihbaratcı mı, Yamaç İle Karşılaşması Tesadüf mü?

Yazar: Emre Çukur

Çukur 16 Eylül pazartesi günü yeni sezona başladı. Bildiğiniz gibi bir çok yeni karakter de hikayeye uygun bir şekilde dizide yer alıyor. Tabi asıl önemli olan bu karakterlerin görevleri ne? Örneğin Akın gerçekten hain mi, Nehir gerçekten deli mi yoksa istihbarat tarafından özel olarak mı Yamaç’a yaklaştırıldı, Azer taraf mı değiştirecek gibi sorular asıl merak edilenler.

Bu soruları daha çoğaltabiliriz. Ancak benim aklıma takılan Nehir karakteri. Neden Nehir? İlk bölümden de anladığımız gibi kurgu Yamaç ve Nehir’in partner olmasına yönelik çizilmiş. Ama Yamaç ile Nehir’in buluşması bana çok basit geldi. Sanki bu buluşmanın arka planında bir sürpriz var gibi…

Nehir ve Yamaç’ın hastanedeki karşılaşma sahnesi nedense bana basit geldi. Şimdi diyeceksiniz ki “e kardeşim görevli de Nehir’i tanıdı belli ki eski bir hasta”… Tamam da hastanedeki bir çalışanın ayarlanması hiçte zor değil. Hele ki devletin adamı ise… Zaten sahneyi bir daha izlerseniz Yamaç ve Nehir’in tartışması esnasında sadece bir çalışan geldi. O da hemen müdahale etti ve ikiliyi ayırdı. Başka kimse yoktu.

tıkla>>> Çukur Dizisi 3. Sezon 2019-2020 Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular-Tam liste!

Neyse uzatmayalım devletin bir hastaneyi ayarlaması zor değil. Benim şahsi düşüncem Nehir boş bir karakter değil. Yamaç hastanedeyken çıka geldi, benim odama yerleşmişsin diye Yamaç’a kızdı, kavga, gürültü vs vs.. Hayır bu kadar basit olmamalı. Sonuçta Yamaç’ın partneri olacak Nehir.

Bu senaryo kesinlikle bir yerden gelen bilgi değil. Bunun altını çizmek isterim. Bu tamamen benim şahsi düşüncem. Bakalım senaryo ve kurgu nasıl ilerleyecek ve beni haklı çıkartacak mı? Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz. Yorumlarınızı bekliyorum.

tıkla>>> Aliço’nun Babası Kim, Komutan Aliço’nun Babası mı?

Etiketler: çukur nehir çukur nehir karakteri hazal subaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL