Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Kim?

Çukur’da Sena’nın Yerine Kim Gelecek? Yeni Kadın Başrol Kim?

Yazar: Emre Çukur

Genellikle dizilerde başrol oyuncusu final sahnesinde ölür. Çukur’da ise bir ilk yaşandı ve kadın başrol oyuncusu 2. sezonda öldü. Sena karakteri diziden ölerek ayrıldı. Tabi akıllarda şöyle bir soru oluştu. Yeni kadın başrol kim olacak?

Hiç bir dizi kadın başrol olmadan gitmez. Sena’dan sonra bir kadın başrol oyuncusu diziye giriş yapacaktır. Peki bu yeni kadın başrol kim olacak ve ne zaman diziye giriş yapacak?

Çukur’da sezon finaline az zaman kala büyük bir gelişme yaşandı. Sena önce Mahsun tarafından kaçırıldı. Sonrasında ise Baykal tarafından kaçırılarak su dolu bir küpe kondu. Yamaç deli gibi Sena’yı ararken en sonunda izini buldu ancak çok geçti.

Sena içerisine su dolan bir küpün içerisinde boğularak öldü. Sena’nın ölümü Çukur’da ve Koçova ailesinde büyük bir yıkıma neden oldu. İdris baba kızı Sena’nın ölümü üzerine yıkıldı. Cumali, Selim, Salih herkes şok ve üzüntüyü bir arada yaşadı. Yamaç ise tam bir deliye döndü. Kendisini kaybetti. Sena dizide ölerek kadrodan ayrıldı.

Tabi haliyle dizide kadın başrol eksildi. Dilan Çiçek Deniz yerine Çukur’a kadın başrol oyuncu olarak Sinem Kobal ile anlaşıldığı söyleniyor. Kobal Çukur’da bölüm başı 50Bin TL alacakmış. Detaylar geldikçe yazımız güncellenecektir.

Etiketler: çukur yamaç'ın yeni sevgilisi kim çukur yeni kadın başrol kim çukur yeni kadın oyuncu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL