Çukur’da Yamaç’ı Kurtaran Gizemli Kim, Bir Sahnede Yüzü Gözüküyor!

Çukur’da Yamaç’ı Kurtaran Gizemli Kim, Bir Sahnede Yüzü Gözüküyor!

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur dizisi aksiyon dolu sahneleriyle devam ederken bazı esrarengiz gelişmelerle heyecanımızı ikiye katlıyor. Yamaç, yoğun ateş altında kalmış, yiğeninin ihanetine rağmen ölümden dönmüştü. Yamaç’ı maskeli biri kurtarmıştı. Yamaç’ı kurtaran maskeli kimdir?

Yamaç önceki bölümlerde arabasıyla giderken ateş altında kalmış, ölümle burun buruna gelmiştir. Araba patlamaya yakın maskeli biri gelmiş ve Yamaç’ı kurtarmıştır. Bu maskeli, gizemli kişinin kim olduğu ise uzun süre ortaya çıkmamıştı. Tam unutuldu derken Yamaç, bu kişiyi yeniden hatırladı ve o anda bizlerin de kafasına bir soru işareti atmış oldu. Yamaç’ı kim kurtardı?

İlk oklar Nehir karakterine çevrilmişti. Nehir’in gelip Yamaç’ı kurtardığı düşünülse de bu ihtimal düşük görüldü. Sonrasında ise bir bölümde sakallı bir adamın ekranlarda görülmesi dikkatleri o isme çevirdi. Kimdi bu adam? Duruşu ile normal bir figuran olmadığı belli olan bu adam hakkında bir çok yorum yapıldı. Ebu Kaysar’ın adamı, Kemal’in babası, Yamaç’ın amcası dendi. Adamın yürüyüşü, bacaklarının hareketi Yamaç’ı kurtaran adama çok benzediği söylendi.

Peki Yamaç’ı kim kurtardı? Senaristler gerçekten çok önemli bir yerden seyirciyi ters köşe yaptılar. Kimse Yamaç’ı kurtaran kişini kim olduğunu kesin olarak bilmiyor. Her kim olursa olsun bu kişi dengeleri değiştirecek bir isim. Kemal’in diziden ayrılması ve Vartolu’nun almanya’ya gitmesi ile dizinin hikayesi ve kurgusu bu yönde değişik bir şekilde evrilecek. İşte bu gizemli adam bu hikayenin merkezinde olacak. Peki sizce Yamaç’ı kurtaran kim?

Etiketler: çukur yamaç'ı kim kurtardı yamaç'ı kurtaran maskeli kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL