Çukurdere Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Çukurdere Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Çukurdere dizisi tüm heyecanı ile yayınlanacağı günü beklerken dizide yeni karakterlerde belli olmaya başladı. bu karakterlerden bir tanesi de dizide Aziz Sancaktar’ın torunu Damla oldu. Dizide Damla karakterini canlandıran oyuncu ise Su Kutlu’dur. Su Kutlu kimdir? Tanıyalım…

Çukurdere Damla Kimdir? (Su Kutlu)

Su Kutlu 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseden sonra eğitimine devam etmeyen oyuncu oyunculuk dersleri de almamasında rağmen oyuncu koçluğu yaptı. İlginç bir hayat hikayesi olan oyuncu Eti’nin reklam filminde oynayarak ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Bu reklam filminde oynadıktan sonra Hayatımın Rolü isimli dizide oynaması için teklif geldi. Üniversite’ye henüz gitmeyen oyuncu Psikoloji okumak istediğini dile getirmektedir. Herhangi biri ile birlikteliği olmayan oyuncunun sevgilisi yoktur. Gezmeyi seven ve yurt dışına sürekli çıkan oyuncu 35 yaşından sonra çocukları ile beraber yaşayacağı ülke aramaktadır. Türkiye’de yaşamayı sevmediğini dile getirmektedir.

Su Kutlu, Hayatımın Rolü dizisinden sonra Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu ve Güzel Köylü dizilerinde rol aldı. 2012 yılında yayınlanan dizi Hayatımın Rolü’nde Haluk Bilginer ve Ebru Özkan ile birlikte rol aldı. 2013 yılında Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden uyarlanan dizi Çalıkuşu’nda rol alırken dizide Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Begüm Kütük ile birlikte rol aldı. 2013 yılında Atv ekranlarında yayınlanan dizi Ali Ayşe’yi Seviyor dizisinde Hakan Yılmaz, Salih Kalyon, Nur Erkul ile birlikte rol aldı.

Su Kutlu, 2014 yılı haziran ayında başlayan dizi Güzel Köylü’de Gizem Karaca, Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat ile başrol oynadı. Ahmet Mümtaz Taylan, Zerrin Sümer, Ali İpin gibi başarılı oyuncular da dizide rol aldı. Su Kutlu dizide Sude karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında Güzel Köylü dizisi için bulundukları barda olay çıkardığı için diziden kovuldu. 166 boyunda 45 kg ağırlığında bulunan oyuncu kahverengi gözlere ve kızıl saçlara sahiptir. Su Kutlu 2015 yılında Tutar mı Tutar dizisinde rol aldıktan sonra 2016 yılında Arkadaşlar İyidir dizisinde rol almıştır.

[pembetext]Çukurdere Nazlı Kimdir? Tıklayınız[/pembetext]

Su Kutlu Arkadaşlar İyidir Dizisi Videosu!

Etiketler: çukurdere damla gerçek adı çukurdere damla kimdir çukurdere damla oynadığı diziler


Yorum yaz