Çukurdere Dizisi Çukurdere İstanbul’un Neresinde? Çukurdere Diye Bir Yer Var mı?

Çukurdere Dizisi Çukurdere İstanbul’un Neresinde? Çukurdere Diye Bir Yer Var mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukurdere iddialı kadrosu ve konusu ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin çekim yeri olan Çukurdere merak konusu oldu. İstanbul’da çekilen dizinin Çukurdere diye bir mahallede çekildiği düşünülüyor. Peki İstanbul’da Çukurdere diye bir yer var mı?

Çukurdere Dizisi Çukurdere İstanbul’un Neresinde? Çukurdere Diye Bir Yer Var mı?

Çukurdere dizisi konusu ve kadrosu açıklandı. Kadrosunda Furkan Palalı, Su Kutlu, Dilhan Aras, Cihan Ünal, Ahu Sungur gibi önemli isimler yer alıyor. Dizide Su Kutlu’nun canlandırdığı Damla karakteri Maksude’nin yanına evlatlık verilir. Ancak bu evlatlık verilme olayı tam bir eziyete dönüşür. Maksude Damla’yı hizmetçi gibi kullanır. Bir gün kapıya gelen Yiğit kendisinin avukat olduğunu ve Damla’ya dedesinin kendisini yanına almak istediğini ve dedesi Azim’in çok zengin biri olduğunu söyler. Damla’nın hayatı değişirken Yiğit’de damlaya aşık olur.

Dİzinin çekim yerine gelecek olursak İstanbul’da Çukurdere diye bir yer olmadığına araştırmalarımız sonunda ulaştık. Malatya’da böyle bir mahalle bulunuyor. Dizinin isminin çarpıcı olması dolayısıyla diziye böyle bir isim verilmiş olabilir. Dizi İstanbul’da çekiliyor. Gelen bilgilerde dizinin Aksaray civarında çekildiği bilgisi bulunuyor. Maksude’nin şarkı söylediği Pavyon ise yine İstanbul Aksaray’da Şikako isminde bir pavyondur.

Çukurdere dizisinin çekim yerlerinden biride İstanbul Beykoz civarıdır. Beykoz’un değişik mahalle ve sokaklarında çekimler yapılıyor. Dizi İstanbul’da gece kondu mahallerinin bulunduğu mekanlarda çekiliyor. Birde Damla’nın dedesinin yanına gideceğini ve dedesinin zengin ve lüks yaşamının olduğu mekanlar ise İstanbul’un elit mekanlarıdır.

[mavitext]Çukurdere Tüm Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: çukurdere dizisi çukurdere nerede çukurdere maksudenin şarkı söylediği pavyon neresi çukurdere nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL