Çukurdere Dizisi Nazlı Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Çukurdere Dizisi Nazlı Kim? Gerçek Adı? Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan Can Sinan’ın senaristliğini Pastel Fim’in yapımcılığını üstlendiği Çukurdere’nin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturuyor. Çukurdere dizisinde karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir taneside Ahu Sungur’un kızı, Su Kutlu’nun ablası rolünde izleyeceğimiz Nazlı karakteridir. Nazlı dizide mahalle kızını canlandıracak. Peki Nazlı karakterini canlandıran oyuncu gerçekte kimdir?

Çukurdere Nazlı (Dilhan Aras) Kim? Oynadığı Diziler?

Dilhan Aras 1990 yılında Ankara’da doğdu. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdikten sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümünde tamamladı. 1.67 boyunda 55 kg ağırlığındaki oyuncunun göz rengi mavidir. Sevgilisi hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Dilhan Aras, oyunculuk ile tanışması Gölgeler filminde rol alması ile  başladı. Aras, bu filmde Elhinda karakteri ile büyük beğeni toplamış ve profesyonel bir oyuncu olma yolunda önemli bir adım atmıştır. İlk dizisi ise 2007 yılında Yeni Evli ile olmuştur. Yeni Evli dizisinde Cansu karakterini canlandırmıştır.

Çukurdere Dizisi Oyuncu Kadrosu? ⇒ Tıklayınız!

Dilhan Aras’ın yükselişi Deniz Yıldızı adlı dizi ile devam etmiştir. Hayata Beş Kala dizisinde rol alan oyuncu Aras, Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır’ın başrollerinde oynadığı Adı Efsane dizisinde Mercan karakterini canlandırmıştır. Dilhan Aras Mercan karakteri ile bu dizide büyük beğeni toplamış ve aranan oyuncular arasına girmiştir. Bizlerde kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Dilhan Aras Adı Efsane Dizisi Videosu!

Dilan Aras’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsuz? Dilhan Aras’a en çok hangi rolü yakıştırıyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz?

 

Etiketler: çukurdere dizi nazlı kimdir çukurdere dizisi nazlı hayatı çukurdere dizisi nazlı oynadığı diziler çukurdere dizisi nazlı yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL