Çukurdere Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Çukurdere Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pastel Film tarafından çekilecek olan Çukurdere dizisi 2018 yılında Fox Tv’de yayınlanacak. Dizinin yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan otururken, senaryosunu ise Can Sinan üstlenecek. Başrollerinde Ahu Sungur, Murat Daltaban, Ali Sürmeli, Su Kutlu, Rıdvan Aybars Düzey oynayacak. Diziye son olarak Anne dizisinde rol alan Meral Çetinkaya, Beni Böyle Sev dizisinden tanıdığımız Bala Atabek dahil oldu.

Dizinin konusu ise şu şekildedir; Damla dedesi Aziz Sancaktar tarafından terk edilir ve Çukurdere de yaşayan Maksude’ye emanet edilir. Çukurdere’de pavyonda çalışan Maksude’nin iki tane daha kızı vardır. Başı belaya giren Aziz sancaktar en güvendiği adamını torununu bulmaya gönderir.

Çukurdere Dizisi Oyunucu Kadrosu ve Karakterleri

Su Kutlu (Damla) Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğan oyuncu, ilk rolünü 2011 senesinde Hayatımın Rolü dizisinde oynayarak yaşadı. Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü gibi dizilerde rol aldı.

Furkan Palalı (Yiğit) Kimdir?

1986 yılında Konya ilinde dünyaya gelen oyuncu 1.90 boyunda 81 kg ağırlığındadır. Eğitimini Hacettepe Jeoloji Mühendisliği’nde tamamladı. Son olarak Fox ekranlarının sevilen dizisi No:309’da rol almıştı.

Cihan Ünal (Azim) Kimdir?

1946 yılında Kastamonu Taşköprü’de dünyaya gelen oyuncu Türkan Şoray dahil 4 kez evlendi. Türkan Şoray’dan bir kızı bulunan oyuncu Irmak Ünal adında bir kızı da bulunmaktadır. 4. Murat dizisi ile tanınan oyuncu son olarak Söz dizisinde rol aldı. Dizide Damla’nın dedesi rolünü canlandıracak.

Ali Sürmeli (Aziz Sancaktar) Kimdir? (Kadrodan Çıktı)

1959 yılı Bingöl doğumlu oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. Deli Yürek dizisinden tanıdığımız Ali Sürmeli, Aşka Sürgün, Hürrem Sultan gibi dizilerde de rol almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Oyuncu Kadrosu? ⇒ Tıklayınız!

Ahu Sungur (Maksude) Kimdir?

1981 İstanbul doğumlu oyuncu, eğitimini İstanbul Akademi Tiyatro’da almıştır. Ayrılsakta Beraberiz, Binbir Gece, Bu Kalp Seni Unutur mu? gibi projelerde yer almıştır.

Dilhan Aras (Nazlı) Kimdir?

1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji Fakültesi mezunudur.  Oyunculuk eğitiminini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk bölümününde aldı. 1.67 boyunda 55 kg ağırlığındadır.

 

Rıdvan Aybars Düzey Kimdir?

1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. 1.83 boyunda, 70 kg ağırlığındadır. Atölye Kraf’ta oyunculuk eğitimi alan oyuncu, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade İbrahim karakterini canlandırmıştır.

Meral Çetinkaya Kimdir?

1945 yılı Bursa doğumlu oyuncu, Bizimkiler dizisindeki Ayla karakteri ile tanındı. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Anne dizisinde oynamıştı. Bakırköy Tiyatrosu Topluluğunda yer aldı. Oyuncunun En İyi Kadın Oyuncu Ödülü bulunmaktadır.

Bala Atabek Kimdir?

1985 yılı İstanbul doğumlu oyuncu annesi sosyolog, anneannesi Filolog’tur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Evinde bir karanlık oda kurup fotoğrafçılık yapmaya başladı. Sihirli Anahtar adlı Ajansa yazıldıktan bir hafta sonra Benim Annem Bir Melek dizisine çağrıldı. Oyuncunun İşte Güneş Geliyor ve Bizi Büyüleyen Şey adlı iki kitabı bulunmaktadır.

Murat Daltapan Kimdir?

1966 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 1992’de Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünden mezun olmuştur. Fatmagül’ün Suçu Ne? Böyle Bitmesin ve Kördüğüm rol aldığı bazı projelerdir.

Sarpcan Köroğlu Kimdir?

1190 yılında Bolu ilinde dünyaya geldi. 190 boyunda 85 kg ağırlığındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Arkeoloji Bölümü okumuştur. Hayatımın Aşkı, Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura rol aldığı dizilerdir.

Elif Gizem Aykul Kimdir?

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü mezunudur. 1988 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Milat ve Beni Affet dizilerinde rol almıştır.

Oral Özer Kimdir?

Yeditepe Oyunculuk Bölümünde okuyan oyuncu bir çok reklam filminde rol aldıktan sonra Arka Sokaklar, Avrupa Yakası dizilerinde oynamıştır.

Rozet Hubeş Kimdir?

İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Rozet Hubeş, aynı zamanda Belediye Konservatuvarı, Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Çalıkuşu, Hayat Devam Ediyor ve Bedel dizilerinde rol almıştır.

Anıl İlter Kimdir?

Funda Eskioğlu Kimdir?

Tahsin Lale Kimdir?

Bulut Akkale Kimdir?

Cansu Kurgun Kimdir?

Sekvan Serinkaya Kimdir?

Fahri Öztezcan Kimdir?

Çukurdere dizisinde rol alcak diğer oyuncular ise şunlardır: Binnaz Ekren, Elif Akdemir, Halil Demir, Poyraz Saygılı, Tuğçe Çelik, Anıl Yıldız, Ebru Emre’dir.Dizide rol alacak tüm oyunculara başarılar diliyoruz.

Çukurdere Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: çukurdere dizisi oyuncu kadrosu çukurdere dizisi oyuncu ve karakterleri çukurdere dizisinde kimler var


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL