Çukurdere Emre Kimdir? (Deniz Evin) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Çukurdere Emre Kimdir? (Deniz Evin) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarında yayınlanması beklenenen Çukurdere dizisinde oyuncu ve karakterlerde belli olmaya devam ediyor. Diziye Deniz Evin’de dahil oldu. Dizide Deniz Evin Emre karakterini canlandıracak. Çukurdere dizisinde Emre karakterini canlandıran oyuncu Deniz Evin kimdir? Tanıyalım.

Çukurdere Emre Kimdir? (Deniz Evin) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Deniz Evin, 1983 yılında Kırşehir ilinde dünyaya geldi. 1.90 boyunda olan oyuncu 80 kg ağırlığındadır. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Oğlak burcu olan yeşil gözlüdür. Oyunculuk alanında emin adımlarla ilerleyen Deniz Evin kendisi gibi oyuncu olan Gaye Turgut ile dünya evine girmiş ve evlenmiştir. Deniz Evin’in babası devlet memuru olduğu için bir çok şehirde gezme fırsatı bulmuştur. 4 kardeşin en küçüğüdür. 2008 yılında Estonya Tallinn Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümüne özel öğrenci olarak gidip  Grotowski, Meyerhold, Alexandre tekniği, Sahne dövüş teknikleri ve akrobasi eğitimleri aldı. 2009 yılında Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu.

Deniz Evin, hayalinde oyunculuk olmadığı ve futbolcu olmak istediğini söylüyor. Ancak iyi bir sol ayağı olmasına rağmen ailesi futbolcu olmasını istememiş. Babasının mesleğinden dolayı sürekli yer değiştirmesi onu oyunculuğa iter ve ilk rolünü ilkokul 5. sınıfta Kabadayı karakteri ile oynar. Duygusal, net ve düz bir karaktere sahip olan oyuncu Türkan Şoray, Nurgül Yeşilçay, Yeşim Salkım en beğendiği oyuncular arasında yer alıyor. Spor ile özellikle dövüş sanatları ile ilgilenmektedir. Deniz Evin ilk olarak 2008 yılında Dolu Dizgin Yıllar isimli dizide rol aldı. Oyuncu yine aynı yıl Fox ekranlarında yayınlanan Unutma Beni adlı günlük dizide rol aldı. Dizide Osman Karakoç, Didem Özkavukçu, Mithat Erdemli, Çiğdem Aydın gibi oyuncular yer aldı.

[mavitext]Çukurdere Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Oyuncu 2010 yılında Unutma Beni İstanbul’da rol aldıktan sonra yaklaşık 5 senedir rol aldığı Star Tv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Affet dizisinde Umut karakterini canlandırdı. Dizide Umut’un sevgilisini Esengül Aypek canlandırırken kardeşi Bahar karakterini ise gerçek hayatta eşi olan Gaye Turgut canlandırmıştır. Dizide Şeyma Korkmaz ve Murat Danacı, Mert Altınışık, Ulviye Karaca, Nusret Şenay gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncu Deniz Evin’e yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Çukurdere Neresi Böyle Bir Yer Var mı? Tıklayınız![/pembetext]

Deniz Evin Videosu

Etiketler: çukurdere emre gerçek adı çukurdere emre kim çukurdere emre oynadığı diziler çukurdere emre sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL