Çukurdere Yiğit Kimdir? (Furkan Palalı)

Çukurdere Yiğit Kimdir? (Furkan Palalı)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Çukurdere’de Çukurdere’nin çamurlu sokaklarında yaşayan Damla onu yetiştiren Maksude’nin yanında evlatlık gibi değil hizmetçi gibi çalışmaktadır. Sefalet ve Umutsuzluk içinde geçen günlerden bir gün kapılarını Yiğit isminde bir avukat çalar ve dedesinin ülkenin sayılı zenginlerinden Azim Sancaktar olduğunu ve ona yeni bir hayat vermek istediğini söyler. Yiğit Damla’ya getirdiği haberin yanında ona aşıkta olacaktır. İşte dizide Damla karakterine aşık olacak Yiğit karakterini canlandıran oyuncu Furkan Palalı’dır. Furkan Palalı kimdir? Tanıyalım..

Çukurdere Yiğit Kimdir? (Furkan Palalı)

1986 yılında Konya’da dünyaya gelen oyuncu 1.90 boyunda ve 81 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlü ve kumral saçlıdır. Akrep burcu olan yakışıklı oyuncu başrol için en çok aranan dizi oyuncularından biridir. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliğini bitirmiştir. Oyunculuğunun yanında manken olan Palalı 2011 yılında Best Model Of Turkey ve Best Model Of The Word’e seçilmesi ile adını duyurmuştur. Oyuncu yer aldığı uluslararası defilelerde de adından sıkça söz ettirmesini bilmiştir. İki çocuklu bir ailenin oğlu olan Palalı tiyatro alanına yönelmiş ve oyunculuğu ağır basmıştır.

Ankara’da 6 aylık yaratıcı drama eğitimi almıştır. Ayrıca Tuncay Özinel’den Tiyatro oyunculuğu eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Yüksek Lisans eğitimi almıştır. Lise yıllarında profesyonel Basketbol oynayan ve Tofaş Kulübü Konya Şubesine transfer olan oyuncu Üniversite yıllarında arkadaşlarının isteği üzerine bir mankenli ajansına yazılmış ve bu şekilde modelliğe adım atmıştır. Üniversiteden sonra İstanbul’a gelen ve burada bir mankenli ajansına kaydolan oyuncu defile ve katalog çekimlerine katılmıştır. Sonrasında Best Model Of Turkey’de birinci seçildikten sonra Best Model Of The World’e katılarak uluslararası bir ün yapmıştır.

Furkan Palalı Küçük Sırlar’da Aras karakteri ile Adını Feriha Koydum dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Bir süre tiyatro oyunlarında kendini geliştiren başarılı isim sonrasında Atv ekranlarında Hayat Devam Ediyor adlı dizide rol almıştır. Son Yaz dizisinde de oynayan oyuncu Aşk Emek İster adlı dizide rol almıştır. Trt 1′ de Kızıl Elma ve Son Çıkış dizilerinde de rol alna oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan dizi No: 309 ile kariyerinde zirve yaparken dizi 2 sezon sürmüş ve uzun süre yayında kalan romantik dizilerden biri olmuştur. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Çukurdere Azim Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Furkan Palalı Video!

Etiketler: çukurdere yiğit gerçek adı çukurdere yiğit kimdir çukurdere yiğit oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL