Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka Hangi Filmde Başrol Oynayacak? Filmin Adı Ne?

Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka Hangi Filmde Başrol Oynayacak? Filmin Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Çukur dizisinin gözü kara delikanlısı Celasun’a hayat veren Kubilay Aka beyaz ekranda gösterdiği başarıyı beyaz perdeyle taçlandıracak. Çukur’un Celasun’u Kubilay Aka hangi filmde rol alacak? Partneri kim?

Vatanım Sensin dizisinden ayrıldıktan sonra Çukur dizisinde rol alan Kubilay Aka dizinin sezon finaline girmesini fırsat bilerek yeni projeleri değerlendirmeye başladı. Tatil arasında da boş durmak istemeyen genç ve yakışıklı oyuncunun Şükrü Avşar’ın patronu olduğu Avşar Film’le yeni bir sinema filmi ile el sıkıştığı öğrenildi.

Başarılı yönetmen Ömer Uğur imzalı Aşk Bu Mu? isimli filmde ilk başrolünü oynamaya hazırlanan Kubilay Aka, Umut karakteriyle sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce  Geniş Aile’yi de yazan Cüneyt İnay’ın kaleminden çıkan filmde Kubilay Aka, son olarak Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Ece rolüyle seyirci karşısına çıkan güzel yıldız Afra Saraçoğlu ile partner olacak.

Dram ve  komedinin meç edilmesiyle oluşan filmin çekimlerinin temmuz ortasında başlaması planlanıyor. Filmde Kubilay Aka yani Umut, üniversiteden yeni mezun olan böbrek hastası Gülüm karakterine hayat veren Afra Saraçoğlu’na ilk görüşte aşık vurulacak. Vatanım Sensin ve Çukur dizileriyle yakaladığı başarı ve kariyerindeki hızlı yükselişle dikkatleri üzerine çeken Kubilay Aka, geçen yaz da Cem Yılmaz’ın Arif V 216 filminde yer almıştı.

Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka’nın başrol paylaşacağı Aşk Bu Mu isimli sinema filmi yaz aylarında çekilecek ve kışın vizyona girecek.

Kubilay Aka ve Afra Saraçoğlu çiftini nasıl buldunuz? 

Etiketler: kubilay akanın aşk bu mu filmindeki partneri kim kubilay akanın hangi filmde rol alacak kubilay akanın yeni sinema filminin adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL