Çukur’un Cumalisi Necip Memili’nin Yeni Dizisi Ne?

Çukur’un Cumalisi Necip Memili’nin Yeni Dizisi Ne?

Yazar: Emre Çukur Dizi Haberleri

Çukur’da ayrılıklar peş peşe geldi. Önce İdris baba sonra Kemal ve son olarak Cumali karakterleri diziden ölerek ayrıldılar. Cumali’nin son bölümde vurulması tüm çukur severleri derinden etkiledi. Konu ile ilgili çok fazla yorum da aldık. Cumali’ye çok alışmıştık. Öldü mü ,öelecek mi diye pekçok soru soruldu. Cumali öldü mü, yeni dizisi ne? Peki Cumali karakterini canlandıran oyuncu Necip Memili’nin yeni dizisi ne, hangi dizide oynayacak?

Cumali karakteri Çukur’a geç gelmişti. Ama öyle bir geldiki gönüllerimizi kazanmasını bildi. Aslında dizinin final yapacağı söylentileri ağır basarken böyle bir vurulma sahnesinin ekranlara gelmesi bizleri şaşırtmadı. Çünkü 2 önemli karakter (Kemal ve Cumali) diziden ayrılınca ister istemez akla önemli değişikliklere gidildiği düşüncesi geliyor. Bu düşünce de Çukur final mi yapıyor?

Kulis bilgilerine göre Çukur dizisi final kararı aldı. cumali şimdi ölmese de ilerleyen bölümlerde öleceği kesin gibi. 3.sezonu dizinin son sezonu olacakmış. Özellikle Ramo gibi çukur benzeri bir dizinin yayınlanmasına az bir zaman kala bu haberlerin çıkması basit birşey değil. Evet Çukur final yapıyor ve Ramo geliyor. Cumali karakteri Ramo’da mı oynayacak söylentileri sosyal medyayı sallamaya başladı.

Show tv önce İçerde dizisi ile kendini gösterdi arkasından senaryosu ile dikkatleri üzerine çeken Çukur izleyicinin gönlüne taht kurdu. Izleyicinin alışık olduğu ve reytinglerde yerini kimseye kaptırmayan Ramo dizisini de arkadan yetiştirdi. Cukur hemen final yapmayip Ramo ile birlikte belli bir süre devam edecek. Izleyicinin nabzının tutulacağı iki dizi aynı anda aynı kanalda olacak. Gelecek istek ve dileklere gore show tv ya Çukur’la yada Ramo tutulursa Ramo ile yoluna devam edecek.

Sizlerin de düşüncesi bizler için önemli. Çukura alıştık onunla devam edelim mi istersiniz yoksa artık Çukur sıkmaya başlamıştı yeni yüzler yeni karakterlerle gözümüz gönlümüz açılsın mı dersiniz? Çukurdan ayrılan karakterlerden Cumali ise Ramo dizisine geçecek söylentileri ne kadar doğru bilinmez ama dizi severler yeni bir dizide Necip Memili gibi bir oyuncuyu tv ekranlarında görmek ister. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı bekliyoruz.

tıkla>>> Çukur Final Tarihi 2019 Ne Zaman Bitecek? Ne Zaman Final Yapacak

Etiketler: çukur cumali yeni dizisi ne çukur necip memili cumali hangi diziye geçti çukur necip memili yeni dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL