Çukur’un Kemal’i Diziden Ayrıldı mı? Uğur Yıldıran’ın Yeni Projesi Ne?

Yazar: Emre Çukur

Çukur‘un son bölüm fragmanı yine heyecanı arttırmaya yetti. 9 Aralık Pazartesi 3. sezon 11. bölüm fragmanında Kemal yaptığı hatanın bedelini ödemek zorundadır. Kafasına silahı dayıyan Kemal tetiğe ölümle burun buruna gelmiştir. Peki Kemal ölecek mi, diziden ayrılacak mı sorusuda bu anlamda önem kazandı.

Kemal karakteri Çukur’un en sevilen karakterlerinden birisidir. Kemal’in ölmesi bizlerede çok ağır gelecektir. Peki Kemal gerçekten ölecek mi? Bu soru bizlerede çok soruldu, sosyal medya hesaplarımız ve email adresimiz soru yağmuruna tutuldu. Kemal diziden ayrıldı mı, Uğur Yıldıran’ın yeni dizisi nedir gibi sorular gelmeye devam ediyor. Sizler için konuyu araştırdık.

Kemal öldü mü, Uğur yıldıran diziden ayrılıyor mu sorusunun cevabını buradaki yazımızda sizlerle paylaşmıştır. Peki Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran’ın yeni bir dizisi mi var? Öncelikle dizinin önemli bir rakibi yakında başlayacak. 16 aralık Pazartesi günü Sefirin Kızı dizisi ekranlara gelecek. Çukur için iyi bir rakip olabilir. Reytingleri kaybetmemek için Kemal karakteri öldürüldü.

Güncelleme: Çukur’un yeni fragmanı ile Kemal karakterinin diziden ayrıldığı netleşti. Kemal’in Çukur’dan ayrıldığı bilgisi bu fragman ile netleşmiş oldu. Kemal fevri davranışının karşısında kahvede cezalandırılır. Gerçi kızları kurtarırken içerde kaldın al silahı sık kafana gibi bir senaryo pek hoş olmamış ama yapacak birşey yok. Yeniden Çukur’a kabul edilmesi için ölümle yüzleşmesi gerekmektedir. Kemal bu yüzleşmeyi başarıyla atlatır.

Kemal yaklaşık 2 sezondur yer aldığı Çukur’dan Yamaç’ı korurken kendisini ona siper etmiş ve Hazer’in açtığı ateş sonucu sırtından yaralanarak ölmüştür. Kemal’in öllümü tüm Çukur’u yasa boğmuştur. Kemal karakterini canlandıran Uğur Yıldıran’ın yeni dizisi de çok yakın bir zamanda açıklanacak. Uğur Yıldıran yeni dizi teklifleri alıyormuş, bunun haberi gelmişti.

Uğur Yıldıran yeni projeler için Los Angels’a yerleşti. Orada oyunculuk ve dil üzerine eğitimlerini sürdürecek ve yeni projelerde çok kısa  sürede yeniden bizlerlşe olacak. Uğur Yıldıran’ın yeni projesi ve detaylar çok yakın zamanda sitemizde olacak. Çukur’un has adamı Kemal’e(Uğur Yıldıran) bundan sonraki projelerinde başarılar dileriz.

tıkla>>> Çukur Kemal Diziden Neden Çıktı, Neden Ayrıldı, Hangi Diziye Geçti?

Çukur 9 Aralık Çalan Şarkılar İçin Tıklayınız

Etiketler: çukur kemal öldü mü çukur uğur yıldıran'ın yeni dizisi uğur yıldıran hangi dizide


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL