Damat Bayıldı Nasıl Bir Yarışma, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur? (Onur Büyüktopçu)

Damat Bayıldı Nasıl Bir Yarışma, Başvuru Formu, Nasıl Başvurulur? (Onur Büyüktopçu)

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Tv8 ekranlarında Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu’nun kanal ve yapım şirketi ile yollarını ayırdığı geçtiğimiz haftalarda kulislere düşmüştü. Ünlü sunucunun yeni programıda hemen akabinde belli olmuştu. Onur Büyüktopçu Damat Bayıldı isimli yeni yarışma programı ile ekranlarda olacak. Peki Damat Bayıldı yarışma başvurusu nasıl yapılır, başvuru şartları nelerdir, Damat Bayıldı formatı nasıl, işte detaylar…

Damat Bayıldı Nasıl Bir Program?

Program detayları henüz belli olmasa da bazı detaylar gelmeye başladı. Damat Bayıldı 5 damat-gelin çiftinin katılımı ile başlayan bir yarışma programı. Gelinler yaptıkları yemeklerle kendilerini damatlara beğendirmeye çalışacaklar. Gelinim  Mutfakta programının değişik versiyonu olarak ekranlara gelecek. Formatların çalınması ya da çalındı iddiaları ortaya atılır mı bilinmez ama bilgilerin şuan için iddiadan öteye gitmediğini söylemek lazım.

Damat Bayıldı format detayları geldiğinde hemen yazımız güncellencektir. Peki Damat Bayıldı yarışmasına başvurmak isteyenler neler yapacak.

Damat Bayıldı Yarışması Nasıl Başvurulur, Başvuru Formu Nerede?

Damat Bayıldı yarışması Show Tv ekranlarında gösterilecek ve haliyle başvurular Show Tv kanalı üzerinden alınacak. Başvur formuna show tv’nin resmi internet adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Veya yazımızın sonunda Damat Bayıldı başvuru formu linkine tıklayabilirsiniz. Gelelim başvuru formu doldururken nelere dikkat edilmeli?

Damat Bayıldı başvuru formu yaklaşık 30 sorudan oluşan bir anket niteliği taşımaktadır. Form genelde sizin kişisel bilgileriniz ile ilgili sorulardan oluşur. Önce sizden bir adet resim eklemeniz istenmektedir. Partner olarak katılacaksanız partnerinizle çekilmiş bir adet resim istenebilir. Daha sonra isim, soyisim ile başlayan soruları yanıtlamaya başlayacaksınız.

Sorulara verdiğiniz cevapların doğru olduğundan emin olmalısınız. Eksik veya yanlış bilgiler verdiğinizde başvurunuzun onay alması zorlaşabilir veya imkansız olabilir. Başvuru anında verdiğiniz bilgilerde hayatınızda ilginç olaylara da yer verin. Çünkü yapım şirketi ilginç yarışmacıları seçmekte ısrar ederler. Yarışmacıların ilginç hayatları her zaman daha çok izlenme getireceği için ne kadar anormal bir hayatınız varsa o yönde seçilme şansınız artacaktır. Aklınıza takılan her soruyu yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Etiketler: damat bayıldı başvuru formu damat bayıldı başvuru nasıl yapılır damat bayıldı formatı nasıl


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL