Darısı Başımıza Dizisi Rüya Kim? Gerçek Adı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Yaz sezonuna büyük bir hızla başlayacak olan proje Gold Film Yapımcılığı ile Show Tv de ekrana gelecek Darısı Başımıza dizisi çekimleri devam etmektedir. Darısı Başımıza dizisi çoğunlukla genç oyuncuların ve yeni yüzlerin yer aldığı bu sebeple beklentiyi karşılayacak mı sorularını akla getiriyor. Haziran ayında ekrana gelmesi beklenen dizi çekimlerine büyük bir titizlik ile devam ediyor.

Darısı Başımıza dizisinde aklı bir karış havada ele avuca sığmayan bir karaktere hayat veren Ayça Topaloğlu Meryem dizisinden oldukça farklı bir rolde izleyici karşısına çıkıyor.

Darısı Başımıza Rüya kimdir?

Darısı Başımıza dizisi kadrosunda yer alacak Açelya Topaloğlu Rüya karakteri ile ekrana tekrar dönmeye hazırlanıyor. Ekrana kısa süre önce veda etmiş ve tekrar yeni bir dizi ile izleyici karşısına çıkmaya hazır. Topaloğlu 19 Kasım 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren dansa olan yeteneği ve sevgisi ile dans eğitimi için Tan Sağtürk Okuluna giderek burada yeteneğini geliştirmiş. Ardından Anadolu Ateşi grubuna katılarak bir süre dans grubunda yer almış. Kendisini başka bir dal da denemek isteyen güzel oyuncu annesinin desteği ile oyunculuğa adım atmış.  2013 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarını bitirmiştir.

Oyuncu ilk televizyon deneyimini 2008 yılında Aşk Yakar dizisi Belda karakteri ile yaşamıştır. Daha sonra 2010 yılında Arka Sokaklar dizisi Ahu Gözcü Karakterine hayat vermiş. 2012 yılında Eve Düşen Yıldırım dizisi ile deneyim sahibi olmuş. Ve 2014 yılında ilk başrol deneyimini Kaçak Gelinler “Almila Peker” projesi ile yaşamıştır. Ardından İnadına Aşk dizisi ile yıldızı parlamış ve dizide başrol almıştır.

Etiketler: darısı başımıza dizisi rüya kimdir darısı başımıza rüya kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL