Darısı Başımıza Merter Kim? İbrahim Kendirci Biyografisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yine bir Gold Filmin üstlendiği haziran da Show Tv de ekrana gelecek olan Darısı Başımıza projesi başlamak için gün sayıyor. Tanıtımın yayınlanması ile birlikte dizi izleyici tarafından heyecanla beklenmekte. Tanıtımın izlenmesi ile dizi şimdiden beğenileri topladı. Farklı senaryosu ve aşk herşeye değer sloganı ile büyük merak uyandırıyor. Dizide en çok dikkat çeken karakterlerden biri de Merter. Darısı Başımıza dizisi Merter kim?

Darısı Başımıza Merter Kim ?

Darısı Başımıza dizisi ile ekrana uzun aradan sonra dönmeye hazırlanan İbrahim Kendirci “Merter” karakteri ile dizi de rol almaya hazırlanıyor. Genç ve başarılı oyuncu komedi dizilerinin aranan yüzlerinden birisidir. Oyuncu Merter karakteri ile Ozan’ın arkadaşı rolü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

İbrahim Kendirci Kimdir?

9 Eylül 1986 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Antalya da tamamlamış. 2004 yılında İstanbul’a gelerek İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. İlk deneyimini 2006 yılında Pars:Kiraz Operasyonu (Volkan) Sinema Filmi ile yaşamıştır.

İbrâhim Kendirci’nin Oynadığı Diziler

-2006 Pars: Kiraz Operasyonu (Sinema Filmi )

– 2007 Kavak Yelleri (Tv Dizisi )

-2012 Yol Ayrımı (Tv Dizisi )

-2013 Arkadaşlar Arasında (Sinema Filmi)

– 2013 Sevdaluk (Tv Dizisi )

Oyuncu “Kavak Yelleri” dizisi ile yıldızı parlamış, 3 sezon boyunca oynadığı dizi de başarı sağlamış. Fakat bu diziden sonra başrol oynamamış. Oyuncu Kavak Yelleri dizisindeki başarıyı daha sonra sağlayamamıştır.

Etiketler: darısı başımıza dizisi merter kimdir darısı başımıza merter


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL