Darısı Başımıza Nerede Çekiliyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yapımını Gold film’in üstlendiği Darısı Başımıza dizisi haziran ayında ekran macerasına başlıyor. Yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’a senaryosu Deniz Dargı’na ait. Dizinin başrolleri belli oldu. Ozan Dolunay ve Elif Doğan dizinin başrolleri iken oyuncu kadrosu ise; Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Nergis Kumbasar, Özgün Karaman, Sevinç Erbulak, Burak Can, Dilek Çelebi ,İbrahim Kenderci, Yüksel Ünal, İlay Erkök, Gizem Ergün , Eda Başlamışlı ve Ulvi Alacakaptan yer almaktadır. Diziyle ilgili detaylar yavaş yavaş netleşirken en çok merak edilen konulardan biri de Darısı Başımıza dizisi nerede çekiliyor?

Oldukça geniş kadroya sahip olan dizinin konusu Öykü ve Can’ın isteme gününde ailelerin tanışması ile başlıyor. Güzel günde eski defterlerin açılması ile ortalık bir anda karışıyor. Bu karışıklıktan sadece mutlu olan Öykü ve Can aşkı böylece başlamış olur.  Dizi de bizleri neler bekliyor bilinmez ama bol kahkaha ve aşka doyacağımız kesin gözüküyor.

Darısı Başımıza; uzun süren bir tanıtımın ardından nihayet 4 temmuz çarşamba yayın hayatına başladı. Yaz aylarında çekilen dizi oyuncu kadrosu ve içimizi ısıtan konusu dışında nerede çekildiği ile de büyük merak uyandırdı. Yaz sezonu dizileri art arda yayınlanmaya başladı. Bunlardan biri de Darısı Başımıza.

Darısı Başımıza dizisi ülkemizin en güzel tatil bölgelerinden biri Olan İzmir Alaçatı’da başladı. Çeşme Alaçatı da uzun süren çekimlerin ardından İzmir merkezde set kuruldu. Dizinin yaz çekimleri burada tamamlandıktan sonra İstanbul’a geçilecek. Şu sıralar dizilerin çekimleri için Ege bölgesi daha çok tercih ediliyor. İzleyicinin İstanbul’da çekilen klasik dizilerden sıkıldıkları düşünüldüğünde bu güzel bir fikir olarak görünüyor.

Darısı Başımıza Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Yaz sezonu için hazırlanan Darısı Başımıza dizisi hazırlıklarına bir kaç hafta önce başladı. Dizinin genç oyunculara ve geniş kadroya sahip olması ile adından bolca  söz ettiren dizi İzmir de çekimlere başlandığı duyuruldu. İzmir de başlanan çekimler hızla devam etmekte. Haziran ayının sonuna yetiştirilmesi planlanan dizi reyting başarısı sağlayabilecekler mi? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

İzmir Alaçatı Nasıl? Daha Önce Hangi Diziler Çekildi?

Keyifli bir Ege turu sonrasında Mutlaka Alaçatı’ya uğramalısınız. Alaçatı’ya ulaştıktan sonra kendinizi şirin kasabanın modern havasına kaptırabilirsiniz. Avrupa’yı andıran sokak yapısı ile herkesi büyüleyen Alaçatı’da kaybolmak hatta oradan hiç ayrılmak istemeyeceksiniz.

Darısı Başımıza dizisi nerede çekiliyor konusuyla ilgili sizler de bildiklerinizi ve duyumlarınızı yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: darısı başımıza dizi seti nerede darısı başımıza dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL