Darısı Başımıza Oyuncu Kadrosu Ve Konusu

Yazar: Emre Yeni Diziler

Show TV, yeni dizi projelerini bir bir ekrana getirmeye devam ediyor. Yaz sezonunda eğlenceli bir aile dizi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. İşte Darısı Başımıza dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Darısı Başımıza Zerrin Kim? Devrim Yakut

Zerin dizinin ana kahramanı, Rüya, Öykü ve Serkan’ın annesidir. Zerrin karakterine Devrim Yakut Hayat veriyor. Devrim Yakut, 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Türk Dil-Coğrafya -Tarih fakültesi tiyatro bölümünden mezundur. Rol aldığı sayısız projeden bir kaç tanesini sizlerle paylaşalım: Cesur ve Güzel, Ekşi Elmalar, Düğün Dernek 1-2, Kardeş Payı, Çalsın Sazlar, Kelebeğin Rüyası ve Ben Onu Çok Sevdim.

Darısı Başımıza Rüya Kim? Açelya Topaloğlu

Zerrin’in en büyük kızıdır Rüya. Bu karaktere hayat veren Ayça Topaloğlu 19 kasım 1986 yılında dünyaya gelmiştir. dansla başlayan sanat kariyeri oyunculukla devam etmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kaçak Gelinler, İnadına Aşk, Görevimiz Komedi ve Meryem dizilerinde rol almıştır. Şimdilerde Darısı Başımıza oyuncu kadrosunda Rüya karakterine hayat veriyor.

Darısı Başımıza Öykü Kim? Elif Doğan

Dizide Zerrin’in ortanca kızına hayat veren oyuncu Elif Doğan’dır. Elif Doğan 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümünden mezundur. İlk olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır. Son olarak Çukur dizisinde Hale karakterine hayat vermiştir.

Darısı Başımız Serkan Kim? Burak Can

Zerrin en küçük oğlu Serkan karakterine hayat veren oyuncu Burak Can’dır. Burak Can 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Barış Manço eğitim merkezinde tamamlamıştır. 2010 yılında ilk oyunculuk deneyimini Gönül Ferman Dinlemiyor dizisiyle yaşamıştır. Ardından Al Yazmalım, Sana Bir Sır Vereceğim ve Fırtına dizilerinde rol almıştır.

 

 

Etiketler: darısı başımıza dizisi konusu darısı başımıza dizisi oyuncu kadrosu darısı başımıza oyuncu kadrosu darısı başımıza oyuncuları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL