Darısı Başımıza Reyting Sonuçları Nasıl? Ne Zaman Final Yapacak?

Darısı Başımıza Reyting Sonuçları Nasıl? Ne Zaman Final Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanların gözde oyuncularını bir araya getiren ve sıcak yaz aylarında izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya hazırlanan Darısı Başımıza 4 temmuz çarşamba yayın hayatına başladı. Dizi büyük beklentilerle ekrana geldi. Darısı Başımıza reytingleri nasıl? Darısı Başımıza izlendi mi? Tuttu mu? Beklentileri karşıladı mı? Ne zaman final yapacak? Bunun gibi bir çok sorunun yanıtını haberimizin devamında değerlendireceğiz.

Kanallar yaz aylarında izleyenleri kıpır kıpır eden eğlenceli ve neşeli bir diziyi ekrana getiriyor. Samimi oyuncuları daha çok bir diziyi değil de çocuklarının mutluluklarını görmek isteyen ve bunun için çabalayan bir aileyi izleyenlere sunuyor. Son zamanlarda benze konulu bir çok dizi ekrana gelmeye başladı. Özellikle Show TV, dizi konusunda oldukça talihsiz bir sezon geçirdi. Çukur dışında neredeyse hiç bir dizisi tutmadı. Ve şimdi Darısı Başımıza dizisi için oldukça iddialı. Peki Darısı Başımıza beklentileri karşılayacak mı? Darısı Başımıza izlendi mi? Tuttu mu? Reyting sonuçları nasıl? 

Gelin ortak anılarımız olsun sloganıyla ekrana gelen ve enerjilerini seyirciye yansıtmak isteyen Darısı Başımıza oyuncu kadrosunda Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut, Açelya Topaloğlu, Özgün Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci ve Sevinç Erbulak yer alıyor.

Darısı Başımıza dizisi çarşamba akşamları ekrana gelerek aslında büyük bir boşluğu dolduracak. Çünkü kanalların tüm dizileri sezon finali yaptıktan sonra izleyici büyük bir boşluğa düştü. Darısı Başımıza çarşamba akşamları seyircinin ilgisi çekecek. Fakat dizinin yeni sezonda devam etmesi isteniyorsa mutlaka yayın gününü değiştirmeli. Aksi takdirde Darısı Başımıza bir yaz dizisi olmaktan ileri gidemez.

Darısı Başımıza reyting sonuçları nasıl sorusuna geldiğimizde; Darısı Başımıza 2-3 reyting oranı alarak Total grubunda en çok izlenen  ilk 10 program arasına  girmeyi başaracak. Özellikle hafta boyunca tekrarları verilmeye devam ederse mutlaka ilerleyen bölümlerde seyirci çekmekte daha başarılı olacaktır.

Sizler Darısı Başımıza dizisi hakkında neler düşünüyorsunuz? Dizi tutar mı izlenir mi? 

Etiketler: darısı başımıza erken final mi yapacak darısı başımıza reytingleri nasıl darısı başımıza tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL