Darısı Başımıza Serkan Kim? Oynadığı Diziler Nereden Tanıyoruz

Darısı Başımıza Serkan Kim? Oynadığı Diziler Nereden Tanıyoruz

Yazar: Emre Yeni Diziler

Gold Film imzası taşıyan Darısı Başımıza isimli romantik komedi türündeki yeni dizinin netleşen oyuncu kadrosu göz dolduruyor. Dizinin ana kahramanlarından birine hayat veren Serkan izleyiciler tarafından merak edildi. Önümüzdeki günlerde gündemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Darısı Başımıza Serkan kim? Oynadığı diziler ve kariyeri hakkında tüm merak edilenler..

Senaryosu Deniz Dargı’nın başarılı kaleminden çıkan, yönetmen koltuğunda Hasan Tolga Pulat’ın yer aldığı Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Darısı Başımıza’nın oyuncu kadrosu açıklandığı andan itibaren izleyiciyi heyecanlandırmayı başardı. İşte Darısı Başımıza dizisinin konusu ve  Serkan karakterinin dizideki yeri ve konumu hakkında detaylı bilgiler..

Serkan, Zerrin’in ve evin en küçüğüdür. Annesine ve ailesine çok düşkündür. Genç bir delikanlı olmasına rağmen hala çocuk gibi ilgi ve sevgi bekleyen renkli bir isimdir. Ablası Öykü’nün evlilik kararıyla onun da hayatında önemli ölçüde değişiklikler yaşanacaktır. İşte Darısı Başımıza Serkan karakterine hayat veren Burak Can kimdir?

Ekran macerasına ilk kez Gönül Ferman Dinlemiyor isimli dizi ile çıkan genç oyuncu, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1996 yılında dünyaya gelen Burak Can,  çocukluğundan bu yana oyunculuğa ilgi duymuştur. Gönül Ferman Dinlemiyor dizisinde  Ali karakterini canlandırmıştır.

Daha sonra ise Al Yazmalım isimli dizide Cankat karakterini hayat verdi. Genelde yardımcı  oyuncu rollerinde yer aldı. Fakat kariyerinde hiçbir zaman yaptığı işi küçümsemedi. Silik bir karakter bile olsa hakkını verdi. 2013’te ise Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizide Burak karakterini canlandırdı. Akabinde Yılanların Öcü isimli dizide Ömer karakterini hayat verdi.  Genelde dram ve hüzün konulu dizilerde rol aldı. Şimdilerde Darısı Başımıza isimli romantik komedi türündeki dizide Serkan karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Önem Günal menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Burak Can’ın İnstagram ve Twitter hesapları bulunuyor.

Burak Can İnstagram hesabı: @burakcaan

Burak Can Twitter Hesabı: twitter.com/burakcan

Etiketler: burak can kimdir darısı başımıza serkan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL