Demet Özdemir Ve Seçkin Özdemir Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanların gözde çiftlerinden Demet Özdemir ve Seçkin Özdmir hakkında ayrılık haberi gündeme bomba gibi düştü. Oynadığı diziyle ilgileri üzerine toplayan genç oyuncu Demet Özdemir yaşadığı aşkla da gündemi meşgul etmeyi başarmıştı. Kendisi gibi oyuncu olan Seçkin Özdemirle gözler önünde aşk yaşayan Demet Özdemir Seçkin Özdemier’den ayrıldı mı? Neden ayrıldı?

Çift çekinmeden sosyal medyadan birlikte çekindikleri fotoğrafları paylaşırken Seçkin Özdemir’in önce birlikte çekilmiş fotoğraflarını silip daha sonra da Demet Özdemir’i takipten çıkarması çiftin ayrıldığını ortaya koydu. Ardından Demet Özdemir’in birlikte çekindikleri fotoğrafları instagram hesabından kaldırıp Seçkin Özdemir’i takip’ten çıkarmasıyla ayrılık iddiaları daha güçlenmiş oldu.

Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakteriyle kısa sürede bütün ilgiyi üzerine toplayan ve Seçkin Özdemir’le mutlu bir birliktelik yaşayan çiftin kıskançlık yüzünden ayrıldıkları konuşuluyor. Takipçilerinin gözünden kaçmayan ayrıntılar bir çok ünlü çiftin ayrılık haberini basından önce ortaya çıkarıyor.

27 yaşındaki Demet Özdemir kendisinden 10 yaş büyük sevgilisi Seçkin Özdemir ile olan birlikteliğini bitiren taraf olarak görünüyor. Demet Özdemirin başarısının zirvesini yaşadığı şu sıralarda aşk hayatıyla değil de iş hayatıyla konuşulmak istediği için ayrıldığı söyleniyor. Diğer taraftan Seçkin Özdemir’in gereksiz kıskançlıklar yaptığı bu nedenle ilişkinin bittiği söyleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir’in oyuncu olmadan önce öğrencilik yıllarında bir türkü programında dansçı olarak yer aldığı görüntüler ortaya çıkmış ve herkesin tepkisini çekmişti. Görüntülerin kısa sürede yayılmasının üzerine Seçkin Özdemir, sosyal medya hesabından sevgilisinin savunan bir paylaşım yaparak çalışmanın ayıp olmadığını dile getirmişti. Çiftin mutlu birlikteliklerinin evlilikle sonlanması beklenirken ani bir kararla ayrılmaları hayranlarını çok üzdü.

Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir neden ayrıldı soruları daha uzun süre magazin gündemini meşgul edecek. Umarız küçük bir yanlış anlaşılmadı. Ya da iki oyuncunun da profesyonel anlamda aşklarının işlerinin önüne geçmemesi için aldıkları bir karardır.

Etiketler: demet özdemir seçkin özdemirden ayrıldı mı seçkin özdemir ve demet özdemir neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL