Demet Şener’in Sevgilisi Cenk Küpeli Kimdir? Yaşı, İşi, Nereli?

Demet Şener’in Sevgilisi Cenk Küpeli Kimdir? Yaşı, İşi, Nereli?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İbrahim Kutluay ile olan evliliği ile gündeme gelen Demet Şener evlilik için düğmeye bastı. Uzun süredir sevgili olduğu Cenk Küpeli ile evlenme kararı alan Demet Şener bir anda ülkenin gündemine düştü. Peki Demet Şener’in evleneceği sevgilisi Cenk Küpeli kimdir?

42 yaşında olan Demet Şener 2008 ile 2018 yılları arasında İbrahim Kutluay ile evli kalmıştı. Manken Demet Şener uzun süredir aşk yaşadığı Cenk Küpeli ile evlilik kararı aldı. Peki Cenk Küpeli kimdir? Yaşı kaç, nereli, ne iş yapıyor?

Demet Şener’in Sevgilisi Cenk Küpeli Kim?

Cenk Küpeli 1985 Ankara doğumludur. İletişim Fakültesi mezunu olan Küpeli, Başkent Üniversitesinde okumuştur. Yükse Lisansını New York City Üniversitesi’nde İşletme üzerine yapan Cenk, eski milli basketbolcudur. Tav Holding’de iş hayatına başlayan Cenk Küpeli sonrasında ise Doğa Grup’ta genel müdürlük yapmıştır.

Cenk Küpeli şuanda Beşiktaş Kongre üyesi ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli heyeti üyesidir. Sevgilisi Demet Şener ile arasında 8 yaş fark vardır. Küpeli Pierre Loti Restorantın da sahbiidir. 2012’den beri işletmeyi kendisi işletmektedir. Rothchild&Co şirketinde yönetici olarak ta görev yapmaktadır.

Demet Şener Kim?

Demet Şener 1977 doğumludur. Yaklaşık 13 sene Basketbolcu İbrahim Kutluay ile evli kalmıştır. Mankenlik hayatına 1994 yılında başlamış ve 1995’te katıldığı güzellik yarışması sonrası adını duyurmuştur.

Etiketler: cenk küpeli kimdir demet şener cenk kim demet şener cenk küpeli kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL