Dengi Dengine Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı, Ne Zaman?

Dengi Dengine Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Fragmanı, Ne Zaman?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Bayram tatiline özel bir mini dizi ekranlara geliyor. Trt1 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan dizi 5 bölümden oluşacak. 3-7 haziran arasında seyirci ile buluşacak. Dengi Dengine ismi ile tanıtımı yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu, konusu nedir? Detaylar yazımızda…

Hem yaz dizisi hem de ramazan bayramına özel bir yapım olarak ekranlara gelen Dengi Dengine trt’de yayınlanacak. Dizi Haziran ayının ilk haftası evlerimize konuk olacak ve sürpriz isimlerde dizide yer alacak.

Murat Kekilli dizide konuk oyuncu olarak yer alacak. Dengi Dengine başrol oyuncuları arasında Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Şinasi Yurtsever yer alıyor. İstanbul Medya Akademisi ve Medya Fikir Kulübü ortak prodüksiyonu ile hazırlanan dizinin yapımcıları Ogün Şanlıer ile İbrahim Elma’dır.

Dengi Dengine yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu otururken senaryosu Osman Nail Doğan’a emanet. Dizinin müzikleri Ali Saran tarafından yapılıyor. Dengi Dengine konusu, hikayesi nedir?

Arkadaşları Toprak’ı bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora’nın; Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek için babası Seyfi ile beraber bu hayali gerçekleştirme serüvenlerini  konu alıyor.

Arkadaşları Toprak’ı elim bir trafik kazasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora; bir rock festivalinde sahneye çıkmak isteyen Toprak’ın en büyük hayalini gerçekleştirmek isterler. Bunun için Toprak’ın babası Seyfi ile beraber çalışmaya başlarlar. Ancak bu uğurda para kazanmaları ve çekecekleri kliple festivale kabul edilmeleri gerekmektedir. İş arama serüvenleri tuhaf bir rektör olan Niyazi’nin odasında son bulur. Niyazi’nin teklifiyle mahalle muhtarının yanına gider ve kendilerini bir anda ramazan davulcusu olarak bulurlar.

Dengi Dengine Oyuncu Kadrosu

Dengi Dengine dizisinin oyuncuları arasında; Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Ozan Çelik, Yiğit Ege Yazar, Ömer Turan, Jale Aylanç, Murat Kekilli ve Altan Erkekli yer alıyor.

Etiketler: Dengi dengine Fragmanı Dengi dengine Konusu Dengi dengine Ne Zaman? Dengi Dengine Oyuncu Kadrosu Dengi Dengine Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL