Deniz Baysal 2018 2019 Yeni Projesi Ne?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Hazan’ı Deniz Baysal, dizideki performansı ile göz doldururken dizisinin final yapması ile birlikte yeni projesinin ne olacağı da merak konusu oldu.

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinden önce Beyaz Yalan ve Kaçak Gelinler dizisinde yer alan Deniz Baysal, Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki rolü ile çok konuşuldu. Kolpa isimli müzik grubunun solisti barış yurtçu ile mutlu bir beraberliği olan Deniz Baysal, güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Onedio’da sevenlerinin sorularını yanıtlayan Deniz Baysal, yeni sezonda hangi yapımda olacağı ile ilgili ipucu vermezken bir süre dinlenebileceğinin sinyallerini de verdi. İki sezondur devam eden ve 50. Bölümle birlikte ekranlara veda eden Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Yağız ile aşkı oldukça ilgi çeken Deniz Baysal’ın yeni sezonda sinema filmi için de teklif aldığı iddia ediliyor.

Başarılı oyunculuk performansı ile ilgi gören Deniz Baysal’ın yeni sezon başlamadan sevgilisi Barış Yurtçu ile dünya evine girebileceği konuşulurken ünlü oyuncunun yaz sezonu için teklif edilen dizilerde rol almayı düşünmediği söyleniyor.

Siz Deniz Baysal’ı hangi projede görmek istersiniz? Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin Hazan’ı yeni sezonda hangi dizide rol almalı? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Deniz Baysal 2018 2019 Yeni Projesi Ne? (2 Yorum)