Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu Birlikte mi? Furkan Andıç’tan Neden Ayrıldı?

Dilan Çiçek Deniz ve Birkan Sokullu Birlikte mi? Furkan Andıç’tan Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Magazin

Geçtiğimiz günlerde Furkan andıç ile olan ilişkisini bitiren Dilan çiçek Deniz magazin kulislerinde gündemine oturmuştu. kısa bir süre birlikte olan Dilan çiçek Deniz ve Furkan Andıç çifti ani bir şekilde ayrıldı. Bu ayrılıktan sonra akıllarda çiftin neden ayrıldı sorusu sorulmaya başlandı.

Çok kısa bir süre geçmeden Dilan çiçek Deniz’in oyuncu Birkan Sokullu ile aşk yaşadığı iddia edildi. Acaba bu ayrılığın arkasında Birkan Sokullu mu vardı? Ayrılık sonrasında Furkan andıç’ın Dilan çiçek Deniz’in yakın arkadaşı olan Özge acar’la görüntülenmesi ikinci bir şok etkisi yaptı. Çok geçmeden dilan’dan karşı bir atak geldi. Dilan çiçek Deniz 3 yıllık ilişkisini 1 önce Berrak Tüzünataç ile bitiren Birkan Sokullu ile birlikte olduğu iddia edildi.

Gelen bilgilere göre geçtiğimiz aylarda Furkan andıç dan ayrılan Dilan çiçek Deniz Birkan Sokullu ile aşk yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde caddebostan’da Ege’de görülen çiftin bu ilişkisinin 2 hafta önce başladığı ve ve Emirgan da bulunan bir mekandan birlikte çıktıkları söylendi. Tüm bu yaşananlardan sonra ayrılık sebebinin çiftler arasındaki uyuşmazlık ve kıskançlık krizinin tetiklediği göze çarpmaktadır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL