Dilara Tor Kimdir, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

Dilara Tor Kimdir, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Seslendirme sanatçısı ve oyuncu olarak kariyerine devam eden Dilara Tor hakkında geçtiğimiz günlerde skandal bir gelişme yaşandı. Ünlü oyuncu Dilara Tor’un bir AVM‘de hırsızlık yaparken yakalandı iddia edildi. Dilara Tor Kimdir, Nereli, Hangi Dizilerde Oynadı?

Mecidiyeköy’deki bir AVM’de iddiaya göre x ray cihazından geçerken Taygun A. isimli bir kişinin cep telefonunu alan Dilara Tor hakkında dava açıldı. Olay şöyle gerçekleşmiş; telefonun olmadığını fark eden Taygun A. hemen güvenlik noktasına gitti. Güvenlik kameraları incelenmiş ve bir kadının Taygun’un cep telefonunu aldığı tespit edilmiş.

Güvenlik kameralarının tespitinden sonra olayı savcılığa taşıyan Taygun Dilara Tor hakkında şikayette bulundu. Dilara Tor olay sonrası yaptığı savcılıktaki ifadesinde cep telefonundan yanlışlıkla aldığını söyledi. Ancak iddialara göre telefonu alan Tor, sim kartını da telefona takmış.

Dilara Tor hakkında devam eden davada ünlü oyuncu hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istendiği belirtildi. Peki bir anda ülkenin gündemine düşen Dilara Tor kimdir, hangi dizilerde rol aldı, nereli gibi bilgiler yazımızın devamında.

Dilara Tor seslendirme sanatçısı ve oyuncudur. Mahsun Kırmızıgül’ün hem senaryosunu yazdığı hem de yönettiği vezirparmağı isimli filmde rol almıştır. Seslendirme yönetmenliği ve mikrofon oyunculuğu yapan Dilara Thor liseyi İstanbul’da Bahçelievler Lisesi’nde okumuştur. Lise yıllarından sonra ise mimar Sinan güzel sanatlar fakültesinde oyunculuk üzerine eğitimi almıştır.

Dilara torun seslendirmesini yaptığı bazı projeler şunlardır; taş devri firarda, phantom thread, mom and dad, düşlerin terzisi, tehlikeli ilişki, içinde yaşadığım deri, Kara büyü, küçük gün ışığım, criminal minds, the little mermaid, çizgi ötesi, Berlin sendromu, zombi ekspresi, müttefik, bas Gaza, the family fang

Oyuncunun oynadığı dizi ve sinema projeleri ise; ev kira semt bizim, vezir parmağı, Bir hikayem var, üvey baba ve Ruhsar gibi projelerde yer almıştır

Etiketler: avm telefon çalan oyuncu kim dilara tor kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL