Diriliş 10 Nisan 143. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Diriliş 10 Nisan 143. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt1’in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da heyecan bitmek bilmiyor. Diriliş’te oyunlar ve planlar ardı ardına geliyor. Ertuğrul Albastı’nın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken kendi obasındaki fitneyle de baş etmek zorunda. Diriliş Ertuğrul 143. Bölüm fragmanı ve özeti, 10 nisan Çarşamba neler olacak?

Ertuğrul Bey, Alıncak ve Albastı’yı Mergen’i kurtarmak için yaptığı baskında elinden kaçırmış, oğlu Gündüz’de yaralanmıştı. Fakat intikam için yeni bir oyun kurmuş, Alıncak’ı tuzağına çekmeyi başarmıştı.

Dragos’un tertibi başkaydı; Mergen’in son yazdığı mektupta güya Keykavus’un Söğüt kırsalında olduğundan bahsediliyordu… Tabi ki bu Alıncak için bir tuzaktı… Dragos’un Beybolat’la (Albastı) kurduğu tertipse Ertuğrul’un Alıncak’ı tuzağa çekip öldürmesi ihtimali üstüne kuruluydu. Bu minvalde Dragos bu tuzağın yerini Beybolat’a haber verecek, Beybolat da hemen ardından yorgun düşmüş Kayılara saldırıp Ertuğrul’u öldürecekti…

Fakat Alıncak kendisi de bilmeden bu oyunu bozdu; Dragos’u yollamadı. “Sen de bizimle geliyorsun” dedi… Ertuğrul Bey’in planı işe yaradı ve Alıncak’ı yakaladı. Sıra Dragos ve Albastı’ya gelmişti. Karşı tarafta Beybolat (Albastı) Kayı obasına karıştırmak için Bamsı üzerinden yaptığı planlarda Sırma’yı kullanmaya başlamıştı.

Yaptığı ziyaretlerle Hafsa’yı işleyen Sırma, Bamsı’nın ailesinde Kayı obasından göçme fikrinin oluşmasını sağlamıştı. Peki, tüm bunların sonucunda Alıncak, Albastı’nın kim olduğunu Ertuğrul Bey’e söyleyecek mi? Dragos-Beybolat ittifakı nereye taşınacak? Dragos’un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı ve tabii Bamsı, Kayı obasından göçecek mi?

Diriliş 10 Nisan 143. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Diriliş Ertuğrul 10 nisan fragmanı Diriliş Ertuğrul 143. Bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL