Diriliş 25 Nisan Neden Yok? 116. Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Diriliş 25 Nisan Neden Yok? 116. Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 25 Nisan Çarşamba günü 116. bölümünün ekranlarda olması bekleniyordu. Ancak dizi 116. yeni bölümü ile ekranlara gelmedi. Bu durum ister istemez neden yayınlanmadı sorularını akıllara getirdi. Peki Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölümü neden yayınlanmadı? Ne zaman yayınlanacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş 25 Nisan Neden Yok? 116. Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı?

TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 25 Nisan günü yayınlanması beklenen yeni bölümü ekranlara gelmedi. Bu durum izleyenlerini üzmekle birlikte dizinin tekrar bölümü ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul sevenleri dizilerinin neden yayınlanmadığını merak ederken dizinin yeni bölümünün de ne zaman yayınlanacağını sorguladı. Diriliş Ertuğrul dizisinin neden yeni bölümü ile ekranlara gelmediği ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını sizler için araştırdık.

Diriliş Ertuğrul 25 Nisan yeni bölümünün yayınlanmaması ile ilgili dizinin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamayı aynen aktarıyoruz. ” Diriliş Ertuğrul’da yeni bir dönem başlıyor. Yeni dönem ile ilgili yaptığımız dekor ve prodüksiyon çalışmaları nedeniyle yayınımıza bir hafta ara veriyoruz. Büyük sürprizlerle dolu nefesleri kesecek yeni bölümü ile Diriliş Ertuğrul 2 Mayıs Çarşamba günü TRT 1’de.”

[mavitext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul son bölümde yukarıdaki fotoğrafta da gözüktüğü üzere yaşanan sahnede Saadettin Köpek Diriliş Ertuğrul’a veda etti. Böylelikle uzun süredir devam eden Saadettin Köpek devri sona erdi. Tarihi kaynaklarda Saadettin Köpek’i Sivas Valisi’nin öldüreceği yazıyordu ancak dizide Saadettin Köpek’i Ertuğrul öldürdü.

Diriliş Ertuğrul’un bu sene bitmesi bekleniyordu. Ancak kanal ısrar edince yapımda diziyi gelecek sezonda yayınlama kararı aldı. Bu doğrultuda çalışmalar devam ediyor. Öncelikle Selçuklu’nun son dönemlerinin yaşandığı dizide Osmanlı’nın da temelleri atılıyor. Bu temellerin sonucunda Osman Gazi’de gelecek sezon dizide olacak. Şu an anne karnında olan olan Osman gelecek sezon 12-13 yaşlarında olacak ve bunun için oyuncu arayışları devam ediyor. Muhtemelen Gündüzalp karakteri içinde genç bir oyuncu diziye dahil olacaktır. Tüm bu çalışmalar devam ederken sezon finaline yaklaşırken zaman zaman dizinin yeni bölümleri ekranlarda olmayabilir.

[saritext]2018 Yaz Aylarında Başalayacak Olan Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: diriliş 25 nisan neden yayınlanmıyor diriliş 25 nisan yeni bölüm neden yok diriliş ertuğrul 25 nisan yayınlanmayacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL