Diriliş 3 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? 3 Ocak Neden Yayınlanmadı? Neden Gösterilmiyor?

Diriliş 3 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? 3 Ocak Neden Yayınlanmadı? Neden Gösterilmiyor?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında Çarşamba günü yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul’dan izleyicilerini üzen haber TRT’den geldi. Dizi 3 Ocak Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelemeyecek. Peki Diriliş Ertuğrul 3 Ocak Çarşamba yeni bölümü neden yok? Neden yayınlanmadı? Yazımızda.

Diriliş 3 Ocak Yeni Bölüm Neden Yok? 3 Ocak Neden Yayınlanmadı?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul 3 Ocak yayınlanması gereken yeni bölümü malesef yayınlanmadı. Yeni bölümü merakla bekleyen izleyiciler ekranlarda yeni bölümü görmediklerinde şaşırdılar ve üzüldüler. Ancak izleyicilerin içini soğutan açıklama TRT’den geldi. Açıklamayı paylaşmadan önce Diriliş Ertuğrul’un neden yayınlanmadığı konusunda bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmamasının nedeni aslında yeni değil. Yeni yıla girildiğinde Diriliş Ertuğrul gibi bir çok dizi reklam sözleşmelerinin yenilenmesi nedeniyle ekranlara 1 hafta ara veriyor.

TRT ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul ile ilgili olarak TRT ekranlarından yapılan açıklamada: ” Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş Ertuğrul, siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu. Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır. Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

Diriliş Ertuğrul dizinin son bölümünde Ertuğrul Gündüz Alp’i kurtarmak için harekete geçmiş ve içerideki adamları ile birlikte Gündüz Alp’i kurtarmıştı. Öte yandan Turgut Bahadır Bey’in tuzağına düşmüş ve Sancar ile adamları saldırmış ancak Turgut Bey hepsini haklamış ve Sancar’ı yaralamıştı. Öte yandan Bahadır Bey ise korkudan tir tir titremey başlamıştı. Yeni bölüm fragmanında da Bahadır Bey Aslıhan Hatun’u etkisiz hale getirip obaya hakim olurken Ares içeride hain olarak gördüklerini idam ettirmişti. Ertuğrul Bey Karacahisar Kalesini alabilecek mi?

Diriliş Ertuğrul 10 Ocak Fragmanı

Etiketler: 3 ocak diriliş yeni bölüm neden gösterilmiyor diriliş 3 ocak neden yok diriliş 3 ocak yeni bölüm neden yayınlanmadı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL