Diriliş 97. Bölüm Aslıhan Hatun Öldü mü? Zehirlendi mi? Diziden Çıktı mı?

Diriliş 97. Bölüm Aslıhan Hatun Öldü mü? Zehirlendi mi? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş’te 97. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Saadettin Köpek Aslıhan Hatun’un ölmesi gerektiğini belirtirken Aslıhan Hatun dizide kötü bir halde yere yığılır. Diriliş Ertuğrul’da Aslıhan Hatun ölecek mi? Diziden çıktı mı soruları akıllara gelir. Tüm bilgiler yazımızda..

Diriliş 97. Bölüm Aslıhan Hatun Öldü mü? Zehirlendi mi? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Ertuğrul’da yeni sezon heyecanla başlarken dizide Ertuğrul obasının başına geçmiş ve Dündar Bey’i saf dışı bırakırken Hanlı Pazar’ı da kurtarmıştı. Ertuğrul’un dönüşü Alpleri bir araya getirirken moraller de iyice yükselmişti. Ertuğrul Bey Alplere artık Karacahisar’ın feth edilmesi gerektiğini söylemişti.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul 2018 Bitiyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

Tüm bu gelişmeler devam ederken dizinini 2. fragmanı yayınlanmış ve Saadettin Köpek yanındakilere Aslıhan Hatun’un muhakkak ölmesi gerektiğini söylemişti. Saadettin Köpek Aslıhan Hatun’un ölmesi gerektiğini ve bunu onun zehirlenerek olması gerektiğini söylemişti. Bunun üzerine adamları Aslıhan Hatun’u zehirledi. Aslıhan Hatun yere yatarken can havliyle çırpınıyordu.

[mavitext]Diriliş Osman Ne Zaman Başlıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Tarihte Aslıhan Hatun’un ölümü hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Tarihte Aslıhan Hatun’un varlığından da bahsedilmiyor zaten. Bu yüzden Aslıhan Hatun tarihte nasıl öldü bilinmiyor. Aslıhan Hatun karakterini canlandıran oyuncunun diziden çıkıp çıkmayacağına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Diziden çıkarsa gerekli bilgilere bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

[mavitext]Diriliş Gündüzalp Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: diriliş aslıhan hatun diziden çıktımı diriliş aslıhan hatun ölecek mi diriliş aslıhan hatun tarihte nasıl öldü diriliş aslıhan hatunn zehirlendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL