Diriliş 97. Bölüm Turgut Alp Öldü mü? Zehirlendi mi? Tarihte Turgut Alp’in Ölümü!

Diriliş 97. Bölüm Turgut Alp Öldü mü? Zehirlendi mi? Tarihte Turgut Alp’in Ölümü!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş’te heyecan kaldığı yerden devam ederken dizinin 97. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Aslıhan Hatun ile Turgut Bey evlenmek üzere iken kendi odalarında içtikleri bir içecekten dolayı zehirlendiler ve yere yığıldılar. Peki Turgut Alp öldü mü? Diziden çıktı mı?

Diriliş 97. Bölüm Turgut Alp Öldü mü? Zehirlendi mi? Tarihte Turgut Alp’in Ölümü!

Diriliş Ertuğrul 97. bölüm fragmanında Turgut Alp ve Aslıhan Hatun düğün günü zehirlenirler. Saadettin Köpek Aslıhan Hatun’un artık ölmesi gerektiğinden bahsetmişti. Ancak fragmanda Turgut Bey’in de zehirlenip yere yığıldığı görüldü. İzleyici de merak konusu olan durumun ise Turgut Bey’in de zehirlenip zehirlenmediği ve ölüp ölmediği konusu oldu.

[mavitext]29 Kasım Diriliş Ertuğrul Reyting Sonuçları? tıklayınız![/mavitext]

Şuana kadar resmi bir açıklama gelmedi. Ancak bizler ölmeyeceği ve dizide devam edeceği kanaatindeyiz. Dizide Turgut Bey Ertuğrul Bey’in en yakın alplerinden biridir. Bu yüzden diziden çıkmayacağını düşünüyoruz.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul 2018 Bitiyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

[mavitext]Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu! tıklayınız![/mavitext]

Tarihte Turgut Bey’in ölümü konusunda net bir bilgi bulunmamakla birlikte yaşlanıp eceli ile öldüğü konusu üzerinde duruluyor. Tarihte Turgut Bey Osman Bey’in en yakın silah arkadaşlarından bir tanesidir. Dolayısıyla daha Osman Bey dönemine geçilmediği için Turgut Bey’in ölmeyeceğini düşünüyoruz. Turgut Bey Osmanlı’nın kuruluşu döneminde askeri alanda önemli bilgiler bulunuyor.

[mavitext]Diriliş Aslıhan Hatun Öldü mü? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul 97. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: diriliş turgut alp ölecek mi diriliş turgut bey tarihte öldü mü diriliş turgut bey zehirlendi mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL