Diriliş Angelos (Bilecik Tekfuru Komutanı) Kim? (Hakan Onat)

Diriliş Angelos (Bilecik Tekfuru Komutanı) Kim? (Hakan Onat)

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında yayınlana dizi Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken diziye yeni bir karakter daha dahil oluyor. Dizide Bilecik Tekfuru Komutanı’nı canlandıracak olan oyuncu da belli oldu. Dizide Hakan Onat Bilecik Tekfuru Komutanı’nı canlandıracak ve Ares’in kaybettiği yerleri geri almaya çalışacak. Peki Diriliş Ertuğrul’a dahil olan Angelos karakterini canlandıracak olan Hakan Onat kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Angelos (Bilecik Tekfuru Komutanı) Kim? (Hakan Onat)

Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alacak olan Hakan Onat, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk öncesi modellik yapan oyuncu 2006 yılında Best Model Of The Turkey yarışmasında 4. olmuştur. Oyuncu 2007 yılında oyunculuk için sınavlara hazırlandığı zamanlarda Işıl Keskin ile evlenmiştir. Oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı mezunu olan oyuncu bir çok tiyatro oyununda rol almıştır.

Hakan Onat, Bursa Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyuncu olarak da görev yapan oyuncu 2013 yılında İstanbul’da Zorlu Çocuk Tiyatrosu ile Türkiye’nin dört bir yanında turnelere katıldı. Oyuncu Cehennem oyununda rol aldıktan sonra 2016 yılında Jennifer’in Düğünü adlı oyunda rol aldı. Oyuncu 2017 yılında Aşkımız Aksaray’ın En Büyük Yangını adlı oyunda rol aldı. Oyuncu aynı yıl Troyalı Kadınlar isimli tiyatroda oynadı. Hakan Onat, 2012 yılında Şeytan’ın Uyanışı adlı kısa filmde rol almıştır. Hakan Onat 2013 yılında ise Köksüz isimli filmde Deniz karakterini canlandırdı. Filmde Mihriban Er, Ahu Türkpençe, Lale Başar, Savaş Alp Başar gibi oyuncular da rol almıştır.

[saritext]2018 Yılı Final Yapacak Diziler? Tıklayınız![/saritext]

Hakan Onat, 2014 yılında yayınlanan Reaksiyon isimli dizide Emre karakterini canlandırmıştır. Dizide İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Erdal Beşikçioğlu, Nehir Erdoğan, İsmail Demirci, Yurdaer Okur, Berkan Şal, Ahmet Mekin gibi oyuncular rol almıştır. Oyuncu Hakan Onat Diriliş Ertuğrul ile kariyerine yeni bir proje daha eklemiş olacak. Oyuncu Hakan Onat’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Diriliş Hayme Ana Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Hakan Onat Köksüz Filmi Videosu

Etiketler: diriliş angelos gerçek adı diriliş angelos kimdir diriliş angelos oynadığı diziler diriliş angelos sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL