Diriliş Beybolat Kim? ilbilge’nin Abisi Albastı Gerçek Adı Oynadığı Diziler Gerçek Tarihte Varmı Nasıl Ölmüştür

Diriliş Beybolat Kim? ilbilge’nin Abisi Albastı Gerçek Adı Oynadığı Diziler Gerçek Tarihte Varmı Nasıl Ölmüştür

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul Dizi Haberleri

Diriliş Ertuğrul 19 Aralık 2018 ilbilge’nin abisi olarak diziye dahil olan Beybolat kimdir? ilbilge’nin abisi Albastı gerçek adı ne oynadığı diziler neler? Diriliş Ertuğrul Beybolat kim? Gerçek tarihte Albastı var mı? Gerçek tarihte Albastı nasıl ölmüştür?

Geçtiğimiz bölümlerde diziye ilbilge hatun ile Umurbey dahil olmuş, dizi bu şekilde birkaç bölüm ilerledikten sonra Şimdi ise ilbilge hatun’un abisi olarak beybolat diziye girdi. Diriliş Ertuğrul Beybolat 128. bölümü ile ekranlara girdi. Dizide birçok ünlü oyuncuya bir yenisi daha eklendi. Reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul dizisine Ali Ersan Duru Beybolat karakteri ile dahil oldu.

Diriliş ertuğrul’da Ali Ersan Duru Emir Bey’in adamı olarak diziye dahil oldu. Türk ajanı olarak diziye dahil olan Beybolat Emir Bahattin ile ortak iş yapmaya başlamıştır. Emir bahattin’in amacı ise Ertuğrul’dan uç beyliğinai almaktır. Ancak bunu ne yaptıysa başaramamıştır. Tek başına bu işi gerçekleştiremeyeceğini anlayan Emir Bahattin destek için Albastı’yı yanına çağırmış Ertuğrul gazi’yi ortadan kaldırmak için anlaşma sağlanmıştır.

Albastı ise aldığı görevi yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır bunlardan ilki ise Ertuğrul’un bulunduğu bölgelere baskın yaparak gücünü sınayacak tır.Ertuğrul bey ise bunu yapanların kim olduğunu ilk etapta bilmese de Umur Bey’in oğlu aklına gelenler arasindadir.

Beybolat Umur obasına geri gidince ilbilge hatun tüm yetkileri ve beyliği abisine verecektir. Abisi ise ilbilge hatun un düşüncelerinden habersiz tüm olan biteni ona anlatır. Hatta Ertuğrul beyi öldürmek için geldiğini söyleyince ilbilge hatun ne yapacağını bilemeyecek duruma gelecektir. Abisi ve Ertuğrul Gazi arasında kalan ilbilge hatun Ertuğrul bey ya da abisinin derdest edecektir.

Diriliş Beybolat yani Diriliş Albastı gerçek adı Ali Ersan Duru dur. Ali Ersan Duru 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş Osmangazi Üniversitesi maliye bölümünden mezun olmuştur. Eskişehir Osmangazi üniversitesi’nde ise tiyatro topluluğu ile amatör tiyatro hayatını başlayarak profesyonel anlamda oyunculuğa adım atmaya karar vermiştir. Diyalog anlatım ve iletişimde temel oyunculuk teknikleri dersi alarak televizyon ekranlarına adım atmak için kolları sıvamıştır.

Dizi sektörüne ise ilk olarak 2012 yılında TRT 1’de yer alan başrolde Aşk isimli Sit com’la oyunculuğa başlamıştır.

 

Etiketler: diriliş beybolat hangi dizilerde oynadı diriliş beybolat kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL