Diriliş Beybolat Öldü mü Dizden Ayrıldı mı? İlbilgenin Abisi Gerçekten Öldü mü

Diriliş Beybolat Öldü mü Dizden Ayrıldı mı? İlbilgenin Abisi Gerçekten Öldü mü

Diriliş Ertuğrul 2 ocak çarşamba akşamının fragmanı yayınlanır yayınlanmaz kaderin ritmini arttırdı. Diriliş Ertuğrul 2 ocak fragmanında görülenler izleyicileri Beybolat’ın ölüp ölmediği konusunda endişelendirmesine sebep oldu? İlbilge’nin abisi Beybolat öldü mü, Diriliş Ertuğrul dizisinden ayrılacak mı?

Dragos unu yaptığı planlar çerçevesinde Ertuğrul ile Beybolat arasında anlaşmazlık çıkmış Ertuğrul’u dinlemediğinden dolayı Beybolat pusuya düşmüştür. En son Beybolat’a pusu kurmuş ve altınların alınmasına vesile olmuştur. Altınların sahte çıkması ile da Dragos un planı bozulmuştur.Dragos ise Polat’ın kardeşi il bilgiyi kaçırarak hem Beybolat’a hem de Ertuğrul’a ders vermek istemiştir.

Beybolat fevri hareket eden bir karaktere sahiptir. Kardeşi İlbilge kaçırıldıktan sonra kardeşini kurtarmak için acele davranır. Ertuğrul izle olayları akıl ve mantık süzgecinden geçirdikten sonra planlı ve programlı bir şekilde hareket etmeyi tercih etmiştir. Beybolat’ın bu hareketi ona pahalıya patlayacaktır.

Dragos toplanan vergileri çalmak için hareket etse de bunu başaramamış Ertuğrul’un tuzağına düşmüştür. Sahte altınları eline geçiren Dragos bunun öcünü İlbilge’yi kaçırarak alacaktır. Dragos İlbilge üzerinden hem Ertuğrul’a hem de Beybolat’a ders vermenin peşindedir.beybolat kardeşini kurtarabilmek için kendisini tehlikeye atmış ölümle burun buruna gelmiştir. Beybolat ölecek mi?