Diriliş Dizisi Atsız Bey Kimdir? Aksakallıların Adamı!

Diriliş Dizisi Atsız Bey Kimdir? Aksakallıların Adamı!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

İkinci sezona 25 Ekim Çarşamba başlayacak olan TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş heyecanla beklenirken dizide Ertuğrul Bey’in şehit olması şok etkisi yaratır. Dizi yeni bölümleri yayınlanacağı günü beklerken diziye yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden birisi diziye 94. bölümde dahil olacak Aksakallıların adamı Atsız bey olacak. Peki Atsız Bey gerçekte kimdir?

Diriliş Atsız Bey (Orhan Kılıç) Kimdir?

Uzun süredir Türkiye’de olan oyuncu geçen sezon iş teklifi gelmeyince ailesi ile birlikte Almanya’ya göç etmişti. Bu sezon kendisine Diriliş Ertuğrul’da oynaması için teklif gelmesi üzerine tekrar Türkiye’ye döndü. Oyuncu diziye Aksakallıların adamı Atsız Bey olarak giriş yapacak.

Orhan Kılıç, 1974 yılı Almanya doğumludur. 1.86 boyunda ve 84 kg ağırlığındadır. Berlin Yüksek Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Orhan Kılıç, Hürriyet muhabiri Sema Eren ile 2010 yılında evlendi. Türkiye’ye gelmeden önce Almanya’da tiyatro oyunları ve dizilerde rol aldı. Rol aldığı tiyatro oyunu ile ödül kazanmıştır. Türkiye’deki oyunculuk hayatı ise tatil için geldiği zamanda tesadüfen oyunculuk teklifi alması sonucu olmuştur.

Diriliş Osman Oyuncu Kadrosu! Tıklayınız!

Orhan Kılıç 2005 yılında Güz Yangını’nda Sefa karakterini canlandırdı. Sağı Oda dizisinde Aras Dağlı karakteri ile beğeni topladı. 29-30 dizisinde Tayga karakterini canlandırdı. Elvada Rumeli’de Arnavut Mehmet karakterini canlandıran oyuncu 2008 yılında Dalgakıran, Derdest ( Mehmet Kandemir), 2009 yılında Aşk Bir Hayal, 2011 yılında ise Zehirli Sarmaşık adlı projelerde oynadı.

Orhan Kılıç Videosu!

Etiketler: diriliş atsız bey gerçek adı diriliş atsız bey kimdir diriliş atsız bey orhan kılıç diriliş atsız bey oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL