Diriliş Dizisi Göktuğ (Arda Öziri) Kimdir? Oynadığı Diziler

Diriliş Dizisi Göktuğ (Arda Öziri) Kimdir? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Trt 1 ekranlarında 25 ekim günü çarşamba günü yayınlanacak dizi de yeni karakterlerde dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Göktuğ karakteridir. Göktuğ karakterini canlandıran oyuncu Arda Öziri kimdir? Arda Öziri hakkında bilinmeyenleri görelim.

Diriliş Dizisi Göktuğ (Arda Öziri) Kimdir?

Göktuğ, dizide Saadettin Köpeğin has adamıdır.Köpek’in sarayda adım adım kurduğu darbeci kanadın önemli emirlerini ve komutanlarını bilir, aralarında köprü vazifesi görür.

Arda Öziri, 1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.74 boyunda 73 kg ağırlığındadır. Başak burcudur. Eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Müzikle iç içe olan oyuncu aynı zamanda Anemi grubunun vokalidir.

Oyuncu Ruhsar, Dadı, Yedi Numara, Kınalı Kar, Asmalı Konak, Kampüsistan, Büyük Umutlar, Memleket Hikayeleri, Dolunay, Cemile, Farklı Boyut, Farklı Desenler, Son İstasyon, İnsan Aldandı, Aşkın Bedeli gibi projelerde oynamıştır.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde Neler Olacak?

Geçen sezon final bölümünde Sultan Alaaddin’in davetiyle birlikte sefere çıkan Ertuğrul ve Alpleri, Emir Saadettin ve Ekaterina’nın haber sızdırması sonrasında Ares’in pususuna düşmüş, Alplerin büyük kısmı şehit olurken Ertuğrul da Ares tarafından ağır bir şekilde yaralanmıştı. 
Bu baskın haberini alan Dündar, Hayme ve Halime’ler olay yerine gelirler. Karşılaştıkları manzara karşısında büyük yıkım yaşarlar. Zira alplerle beraber Ertuğrul’a ait cesedi de bulurlar. Dündar, Hayme ve Halime’lerin eşliğinde obaya gelen cesed Kayı obasında büyük bir yıkıma sebep olur. Başsız kalmanın sıkıntıları, birliğin bozulacağı kaygısını beraberinde getirir.
Diğer yandan Ares ve Emir Saadettin amaçlarına ulaşmanın rahatlığı içerisindedir. Emir Saadettin bundan sonra daha rahat kendi iktidarını sağlayacak… Ares ise Türkleri bölgeden def etme planını gerçekleştirecektir.

Peki Ares ve Emir Saadettin amaçlarına ulaşacak mı? Ertuğrul’un ölüm haberi Kayı Obasını dağıtacak mı? Ares ve Köpek bu durumdan nasıl çıkar sağlayacak? Çavdar Obasının ve Aslıhan’ın akıbeti ne olacak? Bu hain pusuyu kuran Ares ve Kayı’lara büyük acılar yaşatan Emir Saadettin hak ettiği cezayı bulacak mı?

Arda Öziri Videosu!

 

 

Etiketler: diriliş ertuğrul göktuğ gerçek adı diriliş ertuğrul göktuğ kimdir diriliş ertuğrul saadettin köpeğin adamı diriliş göktuğ oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL