Diriliş Ertuğrul 10 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul 10 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul merakla beklenirken dizinin normal yayın saati olan 20.00’de başlaması gerekirken dizi henüz ekranlara gelmedi. Saat 20.00’yi geçmesine rağmen TRT ekranlarında Gönül Dağı adlı program yayınlanıyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm yayınlanmayacak mı? Ne zaman yayınlanacak? Yazımızda.

Diriliş Ertuğrul 10 Ocak Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul izleyicileri 1 haftalık aradan sonra 10 ocak çarşamba günü ekranlarda görmeyi beklediği dizilerini saat 20.00 olmasına rağmen ekranlara gelmediğini görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Bu durum izleyenlere acaba ne oldu? Zaten 1 hafta ara verildi şimdi de yok? Neler oluyor gibi yorumlar yapıldı. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümü 10 ocak çarşamba yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul 101. fragmanı ekranlara gelmiş ve dizinin Çarşamba günü saat 20.40’da ekranlarda olacağı bilgisi verilmiştir. Dizi zaman zaman bazı programlardan dolayı özet kısmını ya hiç yayınlamıyor ya da hızlı bir şekilde geçiyor. 10 Ocak Çarşamba günüde bu şekilde olması bekleniyor. İzleyiciler yeni bölümü saat 20.40’tan itibaren olmasa da 21.00’den itibaren izleyeceklerdir. Merak edilecek ve üzülecek bir durum söz konusu değildir. Diriliş sevenler 10 Ocak Çarşamba 101. bölümü izleyecekler. Ancak TRT 1’de Gönül Dağı isimli program Başbakan Özel bölümü ile ekranlara gelecek ardından Diriliş Ertuğrul yayınlanacak.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Tarihte Nasıl Öldü? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul Gazi ve Alpler Karacahisar için tekrar harekete geçerken dizide Bahadır Bey’in ihaneti ekranlara gelirken bir taraftan da Çavdar obasını ele geçirerek Ertuğrul Bey’i çok kızdıracaktır. Diğer taraftan Samsa ve Titan arasında geçen cenkin sonucu ise merak konusudur. Aslıhan Hatun’un esir düşmeside ihtimaller arasında bulunurken Ertuğrul Bey bu cenderenin içinden nasıl çıkacaktır?

[mavitext]Diriliş Ertuğrul Samsa Ölecek mi? Tarihte Samsa Nasıl Öldü? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: diriliş 10 ocak ne zaman yayınlanacak diriliş 10 ocak neden yok diriliş 10 ocak yeni bölüm ne zaman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL