Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Özeti? 18 Nisan Fragmanı!

Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Özeti? 18 Nisan Fragmanı!

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide olan olaylar bitmek bilmiyor. Özellikle Saadettin Köpek’in dizide bir türlü ölmemesi izleyicilerin Köpek’e olan sinirini daha da artırırken Diriliş Ertuğrul’un 115. bölüm özeti de merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 115. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Özeti? 

TRT 1 ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan Diriliş Ertuğrul tüm heyecanı ile devam ederken dizide Ertuğrul ile Günalp arasında bir hesaplaşma yaşanmış ancak Ertuğrul Bey Günalp’i öldürmemiş ve ona bir şans daha vermiştir. Günalp özünde iyi biridir ancak Saadettin Köpek’e bir can borcu vardır. Günalp’in ailesi Günalp çocukken katledilmiş ve onu kurtaran kişi ise Saadettin Köpek olmuştur. Saadettin Günalp’i büyütmüştür.

Saadettin’in Günalp’i büyütmesi ve adam etmesinden dolayı Yakup Günalp Bey Saadettin’e sürekli kendini borçlu hissetmekte ve ona borçlu olduğundan inanmaktadır. Ancak bir ara Ertuğrul’a da inanmıştır. Bu durumu fark eden Ertuğrul Günalp’i her seferinde bağışlamış ve öldürmemiştir. Dirilişte talihsiz bir olay olan Aslıhan Hatun’un ölmesi ise herkesi üzmüştür. Aslıhan Hatun intikam için Saadettin Köpek’in yanına iyi niyetli gözükerek gitmiş onu bıçaklamış ve öldürmeye çalışmıştır.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul 2018 Bitiyor mu? Tıklayınız![/mavitext]

Saadettin Köpek 9 canlı olduğundan ölmemiş ve Aslıhan Hatun’u öldürmüştür. Köpek bundan sonra tedavi görüp iyileştikten sonra sefere çıkıp dönüşte de Sultan koltuğuna oturmak istemektedir. Diğer taraftan Sultan Gıyaseddin ise Saadettin’in ölüm fermanını hazırlamış ve Sivas valisi ile işbirliği yaparak Ertuğrul ile birlikte Saadettin’i öldürecektir. Saadettin ise Ertuğrul’un bulunduğu Kayı obasına adamlarını göndererek baskın yapmış ve herkesi öldürmeyi hedeflemiştir.

Diriliş Ertuğrul’da tüm bu gelişmeler yaşanırken, Ertuğrul ise Saadettin’i insanları katlederken yakalamış ve okunu fırlatmıştır. Peki Saadettin Köpek ölecek mi? Ertuğrul Saadettin Köpek’ten intikamını alacak mı? Diriliş Ertuğrul’un 115. bölüm fragmanı yayınlandığı anda sayfamızda olacak? Siz Saadettin Köpek’in artık sonunun geldiğini düşünüyor musunuz?

Diriliş Sultan Gıyaseddin Ölecek mi? Tarihte Nasıl Öldü? Tıklayınız!

Diriliş Ertuğrul 115. Bölüm Fragmanı

Etiketler: diriliş 115. bölüm neler olacak diriliş 115. bölüm özeti diriliş 18 nisan fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL