Diriliş Ertuğrul 12 Aralık 127. Bölüm Fragmanı, Özeti, Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 12 Aralık 127. Bölüm Fragmanı, Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 5 aralık çarşamba akşamı yayınlanan bölümde yine nefesler kesildi. Dizinin final sahnesinde Lais ve bizans askerleri arasında kalan Gündüz ve Ertuğrul Bey nasıl kurtulacak? Onları kim kurtaracak? Diriliş Ertuğrul 127. bölüm fragman, özet ve tüyoları…

Ertuğrul Bey Gündüz’ün Bizans sarayında saklandığını öğrendiği an onu almak için saraya gider. Fakat Lais’in karşısına çıkmadan önce kılıçlarını kapıda muhafızlara bırakırlar. Buna rağmen içeride ki tüm bizans askerlerini yerle bir ederler. Fakat son anda onlarca askerin etraflarını sarmasıyla büyük bir çıkmazın içindedirler. Tam bu heyecanın en yüksek olduğu anda bölüm sonuna gelen Diriliş Ertuğrul 12 aralık 126. bölümde neler olacak? Gündüz ve Ertuğrul Bey nasıl kurtulacak?

Lais’in Dragos’un adamı olduğu ortaya çıkar ve Yannis’i acımasızca öldürür. Dragos’a giden ip ucunun kolyeden geçtiğini Turgut Alp’e söyleyen Yannis ölüm biletini kesmiştir.  Ertuğrul ve Gündüz’ü kurtaran kişinin İlbilge hatun olacağını düşünüyoruz.

Diriliş Ertuğrul ikinci sezona muhteşem bir giriş yaptı. Beklentilerin üzerinde bir performans ver senaryoyla haftayı birinci tamamlamayı başarıyor.

Etiketler: diriliş ertuğrul 12 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL