Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm Tanıtımı, Fragmanı, Hain Kim?

Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm Tanıtımı, Fragmanı, Hain Kim?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul sezon finaline doğru az bir zaman kala heyecanı en üst seviyeye taşımayı başarıyor. Diriliş 22 Mayıs 150. Bölüm fragmanı, neler olacak?

Diriliş Ertuğrul dizisi bildiğiniz gibi mayıs ayı içerisinde sezon finali yapacak. Dizide bir çok değişiklikte beraberinde gelecek. Ertuğrul sezon finalinde ölecek ve yeni dizinin adı değişecek. Gelen bilgilere göre Diriliş Ertuğrul yeni sezonda Kuruluş Osman yada Diriliş Osman ismi ile ekranlarda olacak.

Geçtiğimiz bölümde Beybolat karakteri ölmüş ve oyuncu Ali Ersan Duru diziye veda etmişti. Bu tarz ayrılıklar sezon finaline doğru artacak ve finalde ise Ertuğrul ölerek diziye veda edecek. Peki Diriliş Ertuğrul’un 149. Bölüm fragman ve özetine geçmeden önce geçtiğimiz bölümlerde neler yaşanmıştı kısaca hatırlayalım.

Diriliş Ertuğrul 149. bölüm öncesi neler yaşandı?

Ertuğrul Bey, Hülagü Han’ın gizli casus olan Arıkbuka ve Albastı tarafından tutsak edilmiş, Turgut ağır yaralanmış, Mergen ve Dumrul Alp öldürülmüştü. Gündoğdu ve Bamsı Ertuğrul Bey’i kurtarmak için yola çıkmış fakat yetişememişti.

Arıkbuka yalnız Ertuğrul Bey değil Gündoğdu’nun da peşindeydi ve onu yakalamak için bir tuzak daha kurmuştu. Ertuğrul Bey’in kıyafetinden bir parçayı tuzağa çekmek istedikleri yere koymuş, Ertuğrul Bey’i aramaya çıkan Gündoğdu ve Bamsı’yı kendine doğru çekmişti.

 Bamsı ve Gündoğdu Arıkbuka’nın tuzağına düştüklerinde Albastı ise Ertuğrul Bey’i sorgulamak için gizli mağaraya götürüyordu. Fakat Ertuğrul Bey bağlanmış olan ellerini çözmüş ve Albastı’nın adamlarını etkisiz hale getirmişti. Artık Albastı ve Ertuğrul Bey tek başına kalmış çetin bir savaş sonucu Ertuğrul Albastı’yı öldürmüştü.

tıkla>>> Diriliş Bamsı Ölecek mi? Tarihte Bamsı Beyrek Nasıl Ölmüştür?

Arıkbuka’nın tuzağını bilen Ertuğrul Bey, abisi Gündoğdu ve Bamsı’yı kurtarmak için tuzak kurulan mağaraya gitmiş ve Arıkbuka’nın adamlarını öldürerek abisini ve Bamsı’yı kurtarmıştı. Savaşı kaybettiğini gören Arıkbuka gizlice kaçmış ve bu yaşananların intikamını alacağını hissettirmişti. Kurduğu tuzağa kendisi düşen Arıkbuka’nın yeni planı ne olacak? Ertuğrul Bey Arıkbuka’yı yakalayabilecek mi? Abisi Beybolat’ın öldürülmesini hazmedemeyen Sırma ne yapacak?

tıkla>>> Diriliş Osman Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Diriliş Ertuğrul 22 Mayıs 159. bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul güncel 159. Bölüm fragmanını takip etmek için BURAYA tıklayınız. Yada aşağıdaki video oynatma listesinden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul 22 Mayıs 159. bölüm özeti

Etiketler: Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm Tanıtımı ve Özeti Diriliş Ertuğrul 22 Mayıs 159. Bölüm Fragmanı Diriliş Ertuğrul 22 Mayıs 159. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL