Diriliş Ertuğrul 19 Aralık 128. Bölüm Fragmanı, Özeti Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 19 Aralık 128. Bölüm Fragmanı, Özeti Neler Olacak?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 127. bölümde izleyiciler olarak ekrana kilitlendik. Bizans askerleri tarafından etrafı çevrilen Ertuğrul Bey ve Gündüz Alp Lais’in müdahalesiyle kurtulur. Ertuğrul bey fidye karşılığında Gündüz’ü de alarak saraydan uzaklaşır. Fakat Gündüz’ün serbest kalmasına karşı çıkan İlbilge hatun işin peşini bırakmaz. Geç de olsa Ertuğrul Bey’in doğru yolda olduğunu ve Gündüz’ün suçsuz olduğunu anlamaya başlayan İlbilge Hatun bundan sonra ne yapacak? Diriliş Ertuğrul 19 aralık 128. bölüm fragman ve özeti…

Diriliş Ertuğrul dizisinde geçtiğimiz hafta büyük ses getiren İrene’nin bu hafta yayınlanan bölümde olmaması  ise izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Diriliş Ertuğrul yayınlanan 127. bölümde Ertuğrul bey’in kız kardeşi Selcan hatun obaya  geldi. Oğlu Süleyman serpilmiş genç bir Alp olmuştur.

Diriliş Ertuğrul 19 aralık çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümde Sercan hatunun oğlu Süleyman Alp daha ön plana çıkacaktır. Dragos ise hain planlarına ulaşmak için her türlü yolu denemeye devam edecektir. Ertuğrul Bey Dragos’un farklı bir amaçta olduğunu anlamaya başlamıştır. Çok yakında onun gerçek kimliği ortaya çıkacaktır.

 

Etiketler: diriliş ertuğrul 128. bölüm neler olacak diriliş ertuğrul 19 aralık fragman


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL