Diriliş Ertuğrul 27 Mart 141. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Diriliş Ertuğrul 27 Mart 141. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul heyecan ve aksiyon dolu bölümlerle devam ediyor. 27 Mart 2019 Çarşamba günü neler olacak, 141. Bölüm fragmanı ve özeti yazımızın devamında.

eçtiğimiz bölümde neler olmuştu, kısaca hatırlayalım. Ertuğrul Bey Alıncak’la yaptığı pazarlık sonucu ağabeyi Gündoğdu’nun affedilmesini istemiş ve başarılı da olmuştu. Af mektubunu Babası Gündoğdu’ya ulaştırmak üzere yola çıkan Süleyman’ın yolunu kesen Beybolat onu yakalamış ve işkence ederek öldürmüştü.

Devriye alpları Süleyman’ın atını ve atın heybesindeki mektubu bulmuş ve Süleyman’ın kaçırıldığını anlamıştı. Bunun üzerine Ertuğrul ve alplerı Süleyman’ı bulmak üzere yola çıkmıştı. Süleyman’ı bulduklarında Beybolat tarafından şehit edilmiş fakat ölmeden önce onu kimin öldürdüğünü mağaraya yazmıştı, Albastı!

Ertuğrul, yiğeninin mezarı başında yemin etmiştir. İntikam yeminleri içen Ertuğrul Bey, türlü oyunlarla elinden alınan obasını ve ardından Söğüt’ü, pusatıyla geri almış Beybolat ise bu durum karşısında öfkeden deliye dönmüştü.

Buna karşılık Bamsı ve ailesinin içine nifak sokarak Kayı obasını karıştırmak için yeni bir hamle başlatmıştı. Peki Beybolat ve Sırma bu hain planlarında başarılı olacak mı? Mergen’i ele geçiren Alıncak, onu konuşturup Ertuğrul’un adamı olduğunu öğrenebilecek mi? Bütün yaşananlar karşısında Dragos’un yeni stratejisi ne olacak? Dragos’un

Diriliş Ertuğrul 141. bölüm fragmanı, 27 mart özeti.

Diriliş Ertuğrul 27 Mart 141. Bölüm Fragmanı

Etiketler: diriliş ertuğrul 141. bölüm fragmanı diriliş ertuğrul 27. mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL