Diriliş Ertuğrul 5 Aralık 126. Bölüm Neler Olacak? Özeti Ve İp Uçları

Diriliş Ertuğrul 5 Aralık 126. Bölüm Neler Olacak? Özeti Ve İp Uçları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Diriliş Ertuğrul 125. bölümde izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. İlbilge Hatun’un babası Umur beyin ölümünden sorumlu tutulan Gündüz Alp ölümle burun buruna geldi. Diriliş Ertuğrul 126. Bölümde neler olacak? 5 Aralık özeti ve Fragmanı

İbilge Hatun’un Ertuğrul’u yanlışlıkla da olsa hançerlemesinin ardından Kayılar ve Umuroğulları arasındaki çatışma daha da artmıştır.  Ertuğrul, İlbilge’nin gerçek yüzünü öğrenmiş ve onunla hesaplaşmak için karşısına çıkmıştır. İlbilge hatun ne olursa olsun Gündüz’i bulacak ve babasının intikamını alacaktır. Dediği gibi de olmuştur. Gündüz Alp’i eline geçirmiş ve kellesini almak için tüm hazırlıklarını yapmıştır. Fakat beklemediği bir anda Gündüz Alp kurtulmuştur

Diğer taraftan Osman ile Savcı, Ertuğrul’un yetişmesiyle Dragos’un adamlarının elinden kurtulmayı başarmıştır.Turgut ve Mergen, Ertuğrul’un emriyle gizli sandığın anahtarını bulabilmek için Moğol komutanlarının içine sızmış, fakat sonradan casus oldukları ortaya çıkmıştır.

Osman ve Savcı’yı bulmak için zindandan kaçan Gündüz ise, olay yerine geldiğinde Dragos’un eline düştü. Gündüz’ün hançeriyle Umur Beyi öldüren Dragos ise yeni planlar peşine düşecektir.

İlbilge ve Ertuğrul Bey arasında ise yakında bir aşk yaşanması bekleniyor. Bu durum seyirci tarafından muhakkak olumsuz tepkilere yol açacak fakat bunun kaçınılmaz olduğunu yayınlanan 125. bölümde izlemiş olduk.

Diriliş Ertuğrul 126. bölümde Dragos Söğüt’ü eline geçirmek için yeni planların peşine düşecek. Ve Ertuğrul ve Kayı boyu yeni sınavlar verecektir.

Diriliş Ertuğrul 5 aralık fragman

Etiketler: diriliş ertuğrul 126. bölüm fragmanı diriliş ertuğrul 5 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL