Diriliş Ertuğrul 9 Ocak Çarşamba Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Dizilerin yeni yıldaki akıbeti tartışılıp dizilerin 3 haftalık ara vermezinin ardından Trt1’in sevilen reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni yıldaki akıbeti tartışılmaya başladı. Diriliş ERtuğrul 9 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak mı, 131. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizilerin yılın ilk ayından 3 hafta yayınlanmama kararı alması kulislere bomba gibi düştü. 2 Çarşama dizinin eski bölümünün bitmesiyle gözler yeni bölümde ne olacağını merak etti. Diriliş 9 Ocak neler olacak diye beklerken yeni fragman yayınlandı ve 19 Ocak Diriliş yazısı ekranlarda belirdi.Peki Diriliş Ertuğrul  9Ocak neden yok Neden Yyayınlanmıyor?

9 Ocak Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmadı? 9 Ocakda ekran başına geçen ve diziyi beklemeye koyulan izleyicilerde  neden yeni bölüm yok diye 9 Ocakta Çarşamba Dirilişi ekranlarda göremeyenler arayış içine girdi. Peki Diriliş 9 Ocak neden yok? Yeni bölüm neden yayınlanmıyor?

Televizyonda tüm kanallar yılbaşı dolayısıyla tatile girmiş, özellikle Ocak ayının ilk haftası bir çok kanal yayın akışına ara vermişti. Trt1 de yayınlanan Diriliş Ertuğrul ise bütün dizilere meydan okurcasına kendi gününde ve saatinde yine kemikleşmiş izleyici kitlesi ile ekranlardaydı. Dizikolik izleyiciler için 2 Ocak Çarşamba bayram havasında geçmişti. Fakat Dirilişin 9 Ocakta yayınlanmayacağını öğrenince üzüntülerini merak duyguları bastırdı. Diriliş Ertuğrul 9 Ocak Çarşamba Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman neden yayınlanmadı?

Diriliş Ertuğrul 9 Ocak Çarşamba günü yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü  16 Ocak Çarşamba günü ekranlara gelecek. Dizinin neden 9 ocakta yayınlanmayacağı ile ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Diriliş Ertuğrul 16 Ocak 131. bölüm fragman ve özetine BURADAN ulaşabilirsiniz..

Etiketler: diriliş 9 ocak neden yok diriliş 9 ocak yeni bölüm neden yayınlanmadı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL