Diriliş Ertuğrul Ares Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Diriliş Ertuğrul Ares Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken dizinin 103. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide Karacahisar Kalesi’ni feth eden Ertuğrul ve Alpler’i Ares’i fena kıstırmışlardır. Dizinin fragmanında Ertuğrul Bey ile savaşan Ares Ertuğrul Bey’den ciddi yara alır. Peki Diriliş Ertuğrul’da Ares öldü mü? Diziden çıkıyor mu? Tüm bilgiler yazımızda.

Diriliş Ertuğrul Ares Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’da Ares ile Ertuğrul’un mücadelesinde sona gelindi. Dizide uzun zamandır Ares ile uğraşan Ertuğrul Bey sonunda Ares’i kendi kalesinde sıkıştırdı. Büyük mücadelenin yaşandığı Karacahisar Kalesi fethinde Ares ile Ertuğrul Bey’in savaşı dizinin 103. bölümüne damga vurdu. Dizide savaşan ikili arasında Ares büyük bir yara alırken Ertuğrul Bey ise zaferini kutladı. Peki dizinin 103. bölümünde Ares öldü mü?

Diriliş Ertuğrul’da Ares ile birlikte Titan’da diziden çıkıyor. Ertuğrul Bey’in uzun zamandır uğraştığı Ares diziden ölerek çıkıyor. Ancak Ares’i Ertuğrul Bey mi yoksa Tekfur mu öldürüyor şu an için bilinmemekle beraber kaynaklar Ares’i Bizans Tekfur’unun öldürdüğü yönünde. Kim öldürürse öldürsün Ares diziden ölerek ayrılıyor. Dizide Ares karakterini canlandıran Cemal Hünal ise diziye veda ediyor. Cemal Hünal’a yeni projelerinde başarılar diliyoruz.

[saritext]Diriliş Osman Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Diriliş Ertuğrul dizisinde geçen hafta 3 oyuncu ekranlara veda etmişti. Bahadır Bey, Sancar Bey ve Karaca Hatun karakterleri geçen hafta feci bir şekilde ölerek diziye veda ettiler. Dizide Bahadır Bey Ertuğrul Bey fetih hazırlığı içinde Karacahisar’a gidecekken Ares ile işbirliği yapmış ve Ertuğrul’un mancınıklarını yaktırmıştı. Üstelik Aslıhan Hatun ve Turgut Bey’i rehin alıp Çavdar obasında hakimiyetini ilan etmişti. Ancak Ertuğrul gelmiş ve önce Sancar Bey’i sonra Bahadır Bey’i öldürmüştü. Karaca Hatun ise elindeki hançeri Ertuğrul Bey’e saplayacakken Aslıhan Hatun tarafından öldürülmüştü. Tüm bu gelişmeler sonrası Ertuğrul Bey kendi çizdiği mancınıkları Bahadır Bey’in yaptığından daha ileri teknoloji ile yaparak Karacahisar Kalesi’ne yürüdü. Kaleyi ele geçiren Ertuğrul Bey Ares’i de etkisiz hale getirmiş, Titan ise kaleden kaçmıştı. Ares son bölümde rüyasında imana gelir. Müslüman olmuştur. Ares’i ölmekten Ertuğrul kurtarır.

[mavitext]Diriliş Ertuğrul 2018 yılında Final mi Yapıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul Fragmanı

Etiketler: diriliş ares diziden çıktı mı diriliş ares nasıl öldü diriliş ares öldü mü diriliş ertuğrul ares ölecek mi diriliş ertuğrul aresi kim öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL