Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir? (Ertuğrul Postoğlu)

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Kimdir? (Ertuğrul Postoğlu)

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 25 ekim çarşamba günü izleyicisi ile buluşuyor. Diriliş Ertuğrul yeni sezonda yeni karakterler de dahil olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Bahadır Bey oldu. Bahadır Bey Candar Bey’in kardeşidir. Dizi de Bahadır karakterini canlandıran oyuncu ise Ertuğrul Postoğlu’dur. Peki Ertuğrul Postoğlu kimdir? Gerçek adı nedir?

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey (Ertuğrul Postoğlu) Kimdir?

Aslen Malatyalı olan oyuncu oyunculuğun dışında seslendirme sanatçısıdır. Ailesinin büyük kısmı öğretmen olan oyuncunun annesi ise Kimya Teknisyen’idir. Mesleğe başlamadan önce hamal, pazarcı gibi işlerde uğraşmıştır. Kabataş Erkek Lisesi mezunu olan oyuncu evli ve iki de çocuğu bulunmaktadır.

Postoğlu, Beyaz Peçeli Kadın İstanbul’da, Fırtınalar, Böyle mi Olacaktı, Hz. Muhammet Son Peygamber (Seslendirme), Paramparça dizisinde Yıldırım karakterini canlandırmış, 3 sezonunda rol almıştır.

Diriliş Ertuğrul Karaca Hatun Kimdir? Tıklayınız!

Bir röportajında “uzun yıllar sahnelerden uzak kaldığını 20 yıl sonra ilk defa bir dizi de oynadığını” söylüyor. “Yaklaşık 30 yıldır Seslendirme yaptığını sesi ile tanındığını, seslendirme ve reklam piyasasına yöneldiğini bir isminin olduğunu, 21 yıldır Kanal D’nin sesi olduğunu”söylüyor.

Postoğlu, Seslendirme Sanatçılığına başlangıç hikayesi ise oldukça ilginçtir. Bir gün kahvede otururken birinin yanına oturması ve ne iş yaptığını sorması üzerine sesin çok güzel neden dublaj yapmıyorsun dedi. O da nasıl başvuracağım bilmiyorum demesi üzerine kağıtta bir adres ve isim vardı. O verdiği isme gittim. O isim Nebahat Temuçin idi. O yıldan sonra hayatım değişti. İlk 15 gün para vermediler. ilk işim “taksi”kelimesi oldu. ilk olarak 10.000 tl verdiler. Tabi o zaman Bostancı Taksim arası 5.000 tl idi.

Ertuğrul Postoğlu Videosu!

Etiketler: diriliş ertuğrul bahadır bey gerçek adı diriliş ertuğrul bahadır bey kimdir diriliş ertuğrul bahadır bey oynadığı diziler diriliş ertuğrul candar beyin kardeşi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL