Diriliş Ertuğrul Bey’in Lais’i Öldürdüğü Görüntüler! Nasıl Öldürdü? 19 Aralık

Diriliş Ertuğrul Bey’in Lais’i Öldürdüğü Görüntüler! Nasıl Öldürdü? 19 Aralık

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 19 aralık çarşamba akşamı yayınlanan bölümde Ertuğrul Bey’in Lais’i öldürdüğü o an izleyenler tarafından oldukça beğenildi. İşte Ertuğrul Bey’in Lais’i öldürdüğü o an ve görüntüler!

Diriliş Ertuğrul 128. bölümde Dragos’un en iyi adamlarından biri olan Lais Ertuğrul tarafından tüm oba halkının önünde kellesi uçurularak öldürüldü. Ertuğrul Bey’in bu takdir toplayan davranışı oba halkı tarafından büyük ilgi gördü.

Televizyon ve yayın kuralları nedeniyle tam olarak sahne yansıtılmasa da kellesi tek bir kılıç darbesiyle öldürülen Lais’in kopan kellesi önündeki sepete düştü. Ertuğrul Bey’in inanılmaz hamlesi ise izlenmeye değerdi.

Lais son nefesine kadar Dragos’a olan bağlılığını göstermiş ve dragos’un gerçek kimliğini açıklamamıştır. Dragos Lais’in ölüm anını anbean izledi fakat hiç bir hamle de bulunamadı.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Dragos’un kimliği yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Lais’in ölmeden önce verdiği ip ucu Ertuğrul Bey’i Dragos’un kim olduğuna götürecektir.  Lais’in Ölüm gibi her yerde sözleri Dragos’un yakında ortaya çıkacağının sinyallerini verdi.

 

Etiketler: ertuğrul beyin laisi öldürüşü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL