Diriliş Ertuğrul Canına Kim Kıydı? Kim Öldü? Hafsa mı? Bamsı mı?

Diriliş Ertuğrul Canına Kim Kıydı? Kim Öldü? Hafsa mı? Bamsı mı?

Yazar: Emre Diriliş Ertuğrul

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul kaldığı yerden devam ederken Ertuğrul’un Saadettin Köpek’in gerçek yüzünü Sultan’a gösterip göstermeyeceği merak konusu iken dizide Titan kadınların bulunduğu bir kafileye saldırıda bulunur ve Hafsa Hatun’u rehin alır. Bunu duyan Bamsı ise bunun suçlusu olarak Turgut Alp’i gösterirken Ertuğrul’a gelen haber ise herkesi şoka uğratır. Birisi kendi canına kıymıştır. Kendi canına kıyan kişinin kim olduğu merak edilirken bunun Hafsa Hatun olabileceği yorumları yapılmıştır. Peki Hafsa Hatun öldü mü? Tarihte Hafsa Hatun nasıl öldü? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Canına Kim Kıydı? Kim Öldü? Hafsa mı? Bamsı mı?

TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’da yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Titan Türkleri yaralamanın yolunun ani baskınlar olduğunu söyleyerek haince bir plan yapar ve obanın kadınlarına saldırır. Bir korkağın yapacağı hareketi yapan Titan Aslıhan Hatun ile Hafsa Hatun’u rehin alacaktır. Bu baskından haberi olan Bamsı ile Turgut Alp ise birbirlerine girer. Bamsı bu durumun suçlusu olarak Turgut Alp’i gösterir. Turgut Alp ise suçunu kabul eder ve üzgündür. Bamsı’nın içi yanmaktadır.

Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey Melihşah Alp’ten aldığı bilgide kendi canına kıyan bir kişiden bahsetmektedir. Bu kişinin kim olduğu merak edilirken, Hafsa Hatun’un kendisine bir zarar gelmemesi için canına kıydığı yorumları yapılmaya başlandı. Hafsa Hatun’un mu yoksa başka birinin mi canına kıydığı yönünde bir bilgi bulunmuyor. Ancak Ertuğrul’un verdiği tepkinin pek Hafsa’nın ölmesi karşısında verdiği bir tepkiye benzemediği görülüyor. Bu nedenle ölen kişinin Sultan Aladdin’e suikast düzenleyen Saadettin Köpek’in bir adamı olabileceği daha doğrusu Saadettin’in onu öldürdüğü olabilir. Diriliş Ertuğrul’da canına kıyan kişinin kim olduğu çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde belli olacak.

[mavitext]Diriliş Yakup Bey Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Diriliş Ertuğrul’da yayınlanan yeni bölümde Ertuğrul Bey Saadettin Köpek’in tüm planlarını ortaya çıkarmak için uğraşırken, Saadettin Köpek ise Ertuğrul’un başına yeni bir bela sarmak üzeredir. Ertuğrul tüm kirli planları ortaya çıkarabilecek midir? Siz Diriliş Ertuğrul’da canına kıyan kişinin kim olduğunu düşünüyorsunuz? Hafsa Sultan mı? Onun acısına dayanamayan Bamsı mı? Yoksa Sultan Alaaddin’e suikast düzenleyen Saadettin’in adamı mı?

[saritext]Diriliş Ertuğrul 2018’de Bitiyor mu? Tıklayınız![/saritext]

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm Fragmanı

Etiketler: diriliş ertuğrul 14 şubat kim öldü diriliş ertuğrul hafsa sultan öldü mü diriliş ertuğrul kim canına kıydı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL